menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie

28 grudnia 2008
Zapoznaj się z CERTO 
Charakterystyka energetyczna - Świadectwo charakterystyki energetycznej
Audyt energetyczny - Audyt remontowy - Efekt ekologiczny

____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania
świadectw charakterystyki energetycznej
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________ 
 
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Biała Podlaska Antonowicz Przemysław 502 116 520 arkada@pro.onet.pl
  Bojczuk Arkadiusz 604 983 473 arkadiusz@bojczuk.pl
  Dołęgowski Henryk 698 615 958 biuro@archdom.eu
  Szewczyk Kamil 507 697 083 szewczyk_kamil@o2.pl
         
Chełm Sadurski Władysław 605 443 113 wsadurski@iarp.pl
         
Lublin Arciszewska Ewa  501 606 011 biuro@certyfikat-dla-domu.pl
  Bajun Marek 889 203 235 marekbajun@poczta.onet.pl
  Bartoszewska Sylwia 503 002 861 bsylwia@gmail.com
  Bielak Janusz 691 508 145 janusz.bielak@op.pl
  Bielecki Marek 509 228 396 abielecka@o2.pl
  Boczek Robert 601 504 632 roboczek@poczta.onet.pl
  Borek Wiesław 667 867 238 wieslaw.borek@miastoprojekt.com
  Bors Aneta  506 140 459 anetabors@op.pl
  Brylak-Szymczak Barbara 602 269 498 barbara-brylak-szymczak@o2.pl
  Cieślik Zofia 516 021 615 zmcieslik@onet.eu
  Ciszewska Jadwiga 507 755 792  
  Czajka  Rafał 500 112 670 info@czaarch.pl
  Czarnecka Bożena 604 272 838 p.p.piramida@wp.pl
  Hagemejer Mirosław 601 302 127 biuro@bpi.lublin.pl
  Herman Maciej 601 650 400 biuro.architekci@gmail.com
  Jamiołkowska Jadwiga 081 742 02 39 jamiolkowska1@wp.pl
  Kajdzik Mirosława 607 929 764 mirka333@onet.eu
  Kamińska Hanna 081 527 90 10 coolkamyk@wp.pl
  Kamiński Łukasz 600 220 752 coolkamyk@wp.pl
  Kasprzak Andrzej 081 528 03 03 ajkasprzak@skrzynka.pl
  Kępa Zenon 081 524 24 27  
  Kołodyński Wojciech 081 528 03 03 wojkolo@gmail.com
  Kordas Józef  693 112 910 apamod@onet.eu
  Korszeń Jerzy 501 061 463 lublin@studio3.pl
  Lichota Stanisław 081 528 05 76 stanlichota@o2.pl
  Mazurek Jacek 698 046 088 puimawar@poczta.onet.pl
  Mizak Marek 502 639 626 mizak_marek@wp.pl
  Opalka Magdalena 606 96 89 89 info@mcert.com.pl
  Romanek Grzegorz    gromanek@o2.pl
  Staniak Grzegorz 501 750 690 stanpo2@o2.pl
  Tarka Izabella 603 084 045 izabeltar@wp.pl
  Wal Mariusz 604 626 833 pb.mariusz.wal@o2.pl
  Wałęga Małgorzata 502 618 891 beiero99@post.pl
  Woszczek Ireneusz 513 900 989 iwoszczek@gmail.com
  Zubala Andrzej 502 663 957 azubala@lu.onet.pl
         
Łęczna Lisiecka Irmina 602 458 772 tertum@poczta.onet.pl
         
Opole Lub. Piorun-Banaszek Ilona 501 389 663 ipiorun@tlen.pl
         
Rejowiec Ciechan Kamil  507 768 711 neftis@op.pl
         
Świdnik Błaszczak Wojciech 506 496 241 wob@architekci.pl
  Próchniak-Szczepek Ewa 604 592 371 ewaprochniak@wp.pl
         
Tomaszów Lub. Kostykiewicz Czesław 602 277 377 kostykiewicz@poczta.onet.pl
         
Zamość Burmas Jan 601 386 958 janburmas@op.pl
  Gmyz Maria 601 861 301 maria.gmyz@wp.pl
  Jasek Tomasz 501 509 896 architekt.tj@wp.pl
  Jendrzejczak Zbigniew 507 076 880 yend4@wp.pl
  Lasocha Bogdan 697 775 131 archiconn@poczta.onet.pl
  Mojzess Paweł  502 162 036 pm.dom@op.pl
  Pikus Robert 505 131 800 poczta@lokum-zamosc.pl
         
Zwierzyniec Patyk Michał 507 758 688 michalpatyk@gmail.com
   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju