menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie

28 grudnia 2008

___________________________________________________________________________________________

dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopom.
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
___________________________________________________________________________________________ 
  
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Andrychów Płużek Aleksandra  605 427 703 aplanstudio@gmail.com
         
Biecz Chlost Jerzy 609 509 233 ckp30@wp.pl
         
Bochnia Czerwiński Krzysztof 608 356 727 kr.czerwinski@gmail.com
         
Brzesko Lechowicz Zbigniew 661 406 996 zbyszek@pro.onet.pl
         
Chrzanów Taborski Paweł 501 252 731 eko_termo_tab@op.pl
         
Gorlice Płatek Lucyna   lucyna-1@tlen.pl
         
Jordanów Rodzik Krzysztof 661 104 950 krzysztofrodzik@wp.pl
         
Kalwaria Zebrzydowska Brózda Łukasz 691 960 419 biuro@cerener.pl
         
Kęty Marynowska Olga  506 376 413 energocertus@op.pl
  Seniów Olga 604 482 125 seniow@tlen.pl
         
Kraków Bara Sylwester 501 020 400 sylwek@bino.pl
  Basiura Barbara 606 627 161 barbarabasiura@poczta.onet.pl
  Białobrzeska Agnieszka 501 456 601 agnieszka203@gazeta.pl
  Bielecka Jolanta 012 421 52 25 jolantabielecka@hotmail.com
  Blak Szczepan 693 293 439 szczepan.blak@gmail.com
  Borkowska - Michalczyk Agnieszka 603 349 423 agnieszka.michalczyk@wp.pl
  Chwalibóg  Anna 501 473 609 annachwalibog@poczta.onet.pl
  Duda Teresa 502 944 543 tesad@interia.pl
  Dziedzic Wojciech 602 296 545 wdziedzic@onet.pl
  Dziedzic-Stolińska  Agata 504 632 540 agatads@poczta.onet.pl
  Figiel Piotr 691 503 203 nailtek@interia.pl
  Figwer Radosław 506 127 636 radekfigwer@wp.pl
  Filipiak - Pilarska Katarzyna 603 870 770  
  Filipowicz Bogusław 512 304 858 bf@e-m2.pl
  Fluder Izabella  602 331 545 izabella_fr@poczta.onet.pl
  Frasik Jerzy 798 097 048 jerzyfrasik@interia.pl
  Gandzel Waldemar 513 540 523 waldias@gazeta.pl
  Gąsiorowska  Anna 792 054 006 gasiorowska.anna@gmail.com
  Gąsiorowski Bogusław   boguslaw_g@op.pl
  Gąsiorowski Piotr 502 076 997 piotrgasiorowski@gmail.com
  Gąszczyk Grzegorz 695 592 341 gaszczyk_1@poczta.onet.pl
  Górski Łukasz 502 293 914 lukasgorski@tlen.pl
  Gwóźdź - Lasoń Monika 605 781 444 mgl@mgl.com.pl
  Hajduk Krystyna 722 300 777 justyna_hajduk@interia.pl
  Hernik Daniel 604 271 428 danher@pro.onet.pl
  Hławiczka Łukasz 606 305 008 lukhlaw@gmail.com
  Iwaniec Alina 012 413 75 30 aiwaniec@ekspert.com.pl
  Jakóbiec Krystyna 602 529 077 jakub5017@tlen.pl
  Janas Andrzej 605 217 432 ajanas@agh.edu.pl
  Jurka Rafał 606 725 044 biuro@geo-pd.pl
  Kaczor Maciej 695 270 302 em.koma@wp.pl
  Kalińska Małgorzata 601 421 989 kalinska@poczta.fm
  Karbowska  Agnieszka 603 855 854 karbowska@poczta.neostrada.pl
  Kiklica Andrzej 507 491 727 andrzej_kiklica@o2.pl
  Klucznik Wacław 789 709 533 wacek.klucznik@interia.pl
  Konieczny  Robert 666 903 700 robert.konieczny@onet.pl
  Korzeniowski Adam 501 696 231 korzeniowski@outown.pl
  Kozioł Jacek 017 612 41 98 kojac@op.pl
  Krakowska - Malik Barbara 500 125 450 nieruchomościBOA@interia.pl
  Krawczyk Andrzej 606 603 159 krawczyk.andrzej@interia.pl
  Kronowski Dariusz  692 415 013 dkronowski@pracownia-projekty.pl
  Krzyściak Jacek 504 203 915 ekonom.j@interia.pl
  Kubik Karolina 607 628 349 karolina_kubik@onet.eu
  Kubowicz Anna 606 288 703 a.kubowicz@interia.pl
  Kuczyński Szymon 504 551 355 szymon.kuczynski@yahoo.com
  Kumorek Agnieszka 889 377 177 akx2@o2.pl
  Kurzawiński Paweł 502 235 648 pawel.kurzawinski@gmail.com
  Kuśnierz Roman 513 167 195 roman.kusnierz@op.pl
  Kuźniar Joanna 698 680 154 asia.kuzniar@wp.pl
  Lehman Tomasz 601 517 172 lehman@rapit.com.pl
  Leśniak Joanna 502 638 882 lesniak.joanna@interia.eu
  Libera Mariusz 791 668 554 mariusz.libera@gazeta.pl
  Łącka Anna 501 142 088 anna.lacka@o2.pl
  Maciuszek Anna 604 455 070 anna_maciuszek@wsn.pl
  Maczek Marek 602 404 076 mar.macz@interia.pl
  Marek Magdalena 607 541 831 rum@op.pl
  Markiewicz Bożena 691 672 711 markboz@poczta.onet.pl
  Mendrek Paulina 600 921 373 paulakalwa@op.pl
  Mleko Mateusz 664 053 170 mateuszmleko@interia.pl
  Mlost - Kubicka Marta 502 588 898 martamlost@interia.pl
  Molczyk Katarzyna 505 632 356 katarzyna-molczyk@wp.pl
  Nowak Bogusław 607-111-911 certeko@gmail.com
  Nowak Teresa 504 275 476 pracownia.projektowa@gmail.com
  Ojczyk Krzysztof 608 097 002 krzysztof.ojczyk@wp.pl
  Oktawiec Danuta 601 993 176 danuta_oktawiec@go2.pl
  Olkuski Bogdan 660 996 588 olkuski@wp.pl
  Olkuski Wiesław 608 680 433 mw.olkuscy@op.pl
  Olszówka Maria 664 032 341 olszowka.kasia@vp.pl
  Padło Ryszarda 508 118 458 ryszardapadlo@interia.pl
  Patazita  Wiesław 601 574 156 wiesiek1168@o2.pl
  Pawela Bogdan 600 191 465 bogdan_pawela@interia.pl
  Pawlik Janusz 663 529 528 jpawlik@o2.pl
  Pawłowska Honorata 504 278 552 hoona@tlen.pl
  Płachcińska Elżbieta 608 553 676 elle30@wp.pl
  Płonka Katarzyna 506 126 260 katarzyna-plonka@wp.pl
  Płonka Anna 502 303 080 anna.plonka@ober-haus.pl
  Puzio Maciej 602 210 038 macieqone@wp.pl
  Puzio Kacper 660 573 130 pelo2@interia.pl
  Rodzik Krzysztof 661 104 950 krzysztofrodzik@wp.pl
  Romanowska Dorota 692 043 246 dorota.romanowska@gmail.com
  Ryszka Paweł 513 122 202 pawel.ryszka@gmail.com
  Serafin Piotr 603 128 462 serpiotr@interia.pl
  Sit Sebastian 603 112 461 ssit@krakprojekt.com
  Skałoka Marek 602 765 230 skalkas@kakow.home.pl
  Starek Karolina 664 734 126 kojarchitekt@gmail.com
  Starowicz Marta 510 128 859 marta.starowicz@wp.pl
  Stokłosa-Rożek Anna 510 211 259 stoklosaanna@wp.pl
  Stożek-Gaweł Eliza 692 915 460 elizasg@poczta.onet.pl
  Sychowski Piotr 604 267 276 pbs@coral.sklep.pl
  Szata Leszek 032 641 40 85 zgn@pgk.olkusz.pl
  Szczemblewski Marcin 501 708 788 biuro@konsorcjumprawne.pl
  Szlagor Piotr 504 133 494 piotr_szlagor@poczta.fm
  Szupłat Maria 608 063 790 szuplatmaria@poczta.onet.pl
  Szychulski Janusz 502 446 194 jszychulski.biuro@gmail.com
  Śledzińska Bogusława 501 389 607 reisner@interia.pl
  Uliasz Maciej 660 408 284 maculiasz@interia.pl
  Walczak Rafał 667 426 337 wrj@o2.pl
  Wiąk Artur  606 225 602 arturwiak@o2.pl
  Widawski Krzysztof  507 458 744 krzysztof.widawski@interia.pl
  Włodarczyk Sylwia 604 173 942  
  Wojtas Agnieszka 602 303 000 agania@tlen.pl
  Wojtczak Aleksandra 601 894 550 aleksandra.wojtczak@wp.pl
  Zaremba Wojciech 508 385 158 zarembaw1@interia.pl
  Zubik Wacław 604 282 135 biuro@projkonbud.pl
  Zych Marek 691 069 494 cortina@neostrada.pl
  Żuradzka Zofia 511 497 810 zzuradzka@ar.krakow.pl
         
Libiąż Gąsiorowski Bogusław 502 076 996 biuro@szacunek.com
         
Myślenice Maślak Andrzej   amaslak@op.pl
         
Nowy Sącz Chyła - Chudoba Inez 660 285 833 inez13ch@poczta.onet.pl
  Kwarta Robert 603 359 006 biuro@geostan.eu
  Majewski Wiesław 693 438 787 w-majewski@o2.pl 
  Olchawa Krzysztof 696 081 213 krzysztof.olchawa@poczta.fm
  Widlak Wiesław 506 055 706 wwidlak@poczta.onet.pl
         
Olkusz Kowal Dariusz 784 230 802 dariuszkowal74@gmail.com
  Kubański Łukasz 501 056 425 kubanski@wp.pl
  Szota   Leszek  032 641 40 85 zgn@pgk.olkusz.pl
         
Oświęcim Nocula Jarosław  781 110 070 biuro@aterm.biz.pl
         
Piła Kościelecka Kaliński Bartosz 504 285 164 bartoszkalinski@gmail.com
         
Rybna Kawaler Roman 793 090 727 rkawaler@poczta.fm
         
Tarnów Basiaga Barbara 506 190 510 bbasiaga@o2.pl
  Bochenek Marek  602 709 264 biuro@bochenek.com.pl
  Kasperek Magdalena 509 713 553 madiik@interia.pl
  Malinowska Anna 508 074 346 madom.pracownia@neostrada.pl
  Pawłowski Robert   robertp0@wp.pl
         
Wadowice Jarosz-Kućmierz Anna 502 481 422 ankojarosz@interia.pl
  Jarosz Halina 033 873 50 40 jarhal@interia.pl
  Pływacz  Michał  600 403 897 mpa2@wp.pl
         
Wielkie Drogi Wojtkiewicz Tomasz  502 755 740 tomek.wojtkiewicz@interia.pl
         
Wolbrom Mendrek Paulina  600 921 373 certyfikatyenergetyczne1@op.pl
         
Zakopane Sobańska Hanna  608 304 050 hanna.sobanska@wp.pl

 

   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju