menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie

28 grudnia 2008

___________________________________________________________________________________________

dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopom.
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Biadacz Banek Bożena 506 981 784 bbanek15@poczta.fm
         
Brzeg Chmielewski Henryk 607 464 156 meleh55@interia.eu
  Chruszczewski Łukasz 501 325 219 lukaszchroszczewski@interia.pl
  Dobrowolski Konrad 602 741 412 konrad-dobrowolski@wp.pl
  Eichstaed-Jabłońska Zofia 77 411 51 83  
  Łysanowicz Urszula 77 416 68 86 abiprojekt@neostrada.pl
  Łysanowicz Jarosław 77 416 68 86 abiprojekt@neostrada.pl
  Nowacka Anna 508 583 062 anna.nowacka@logarion.com
  Pastuszka Leszek 604 431 855 leszek_p@onet.pl
  Wasilewski Gabriel   inigator@o2.pl
         
Dębie Piecuch Andrzej 604 618 829 andrzejpiecuch@wp.pl
         
Głubczyce Bykowski Piotr 664 728 066 piotrbykowski@op.pl
  Związek Sebastian  509 144 886 szwiazek@poczta.onet.pl
         
Głuchołazy Kazek-Hryszko  Joanna 507 462 599 jkazek-hryszko@h2projekt.pl
  Strauchmann Barbara 607 885 823 strauch@interia.pl
         
Grodków Karbowicz Bolesław  512 209 130 bolkarb@op.pl
         
Jaworzno Garbacz Joanna 032 616 32 81 garbaczprojekt@vp.pl
         
Kędzierzyn Koźle Grelewicz Jacek 608 504 816 gjgrel@op.pl
  Jahn Urszula 605 763 012 zuidim@wp.pl
  Klajnowska Ewelina 606 831 998 klajnowska@paskeu.pl
  Krupa Ewa 605 513 008 archiena@architekci.pl
  Tynda Adam 509 807 919 adamt.cert@gmail.com
         
Kluczbork Sojka Adam 662 692 964 energoas@o2.pl
         
Krapkowice Czarnecka Bożena 604 272 838 p.p.piramida@wp.pl
  Rożałowski Witold  604 154 762 rozalowski@gmail.com
         
Nysa Szymków Aleksandra   aleksandranysa@gmail.com
         
Opole Adamowicz-Nowacka Małgorzata 77 458 15 44 adamowicz@biuro87a.pl
  Adamski Waldemar 601 476 227 adwa@op.onet.pl
  Atwah Elżbieta 77 456 53 77 eatwah@op.pl
  Biernacki Grzegorz 77 443 12 62 grzegorz.biernacki@u.opole.pl
  Błaszczyk-Leśniak Małgorzata 693 251 272 blaszczyk44@interia.pl
  Bodakiewicz Anna 608506464 an@anprojekt.pl
  Bomersbach Zbigniew 604 622 277 zbomersbach@interia.pl
  Boryka Hubert 601 770 738  
  Denisiewicz Krzysztof 600 447 729 archkd@wp.pl
  Domeyko-Gabor Barbara 602 656 120 b.domeyko@wp.pl
  Domicz  Antoni 77 454 63 90 domicz@interia.pl
  Drelichowski Janusz 77 474 35 13  
  Figura-Borska Daniela 600 049 492 d.figura@investdom.opole.pl
  Furgała Marian 793 691 860 marianfurgala@op.pl
  Gajda Jan 605 225 118 jan.gajda@wp.pl
  Gawryś Jarosław 77 442 08 84 opolprojekt@poczta.onet.pl
  Gierczak Halina 600 903 891 hagier@wp.pl
  Konietzko Roman 694 768 597 office@pixelflash.com.pl
  Konsencjusz Helena 696 426 530 helena.konsencjusz@um.opole.pl
  Koprowska Katarzyna 606 790 517 k.koprowska@interia.pl
  Kubicha-Spakowska Anna 503 084 821 anna.kubicha@wp.pl
  Machowicz Tomasz 77 454 29 81  
  Malinkiewicz Kazimierz 77 454 87 47 k.malinkiewicz@poczta.onet.pl
  Nowak Krzysztof 604 896 374 biuro@ksw.opole.pl
  Paszkowski Wojciech 501 191 980 wpaszkowski2@wp.pl
  Przybyła Jerzy 603 769 633  
  Romaniuk Andrzej 602 124 484 androm@gad.com.pl
  Strzała Tadeusz 77 453 9 79 tstrzala@wp.pl
  Szczepański Andrzej 77 453 15 60 asaopole@pro.onet.pl
  Szuba Andrzej 601 543 311 andszu@gmail.com
  Szuszkiewicz Jarosław 501 412 968 jaroslawszczukiewicz@interia.pl
  Świczerski Jerzy 696 440 529 jerzy.swiczewski@gmail.com
  Termiłowski Marek 77 454 49 96  
  Wachułka Bogusław 77 454 57 26 bwachulka@op.pl
  Wereszczyński Dariusz 501 015 855 ekoamret@wp.pl
  Witowska Anna   anna.d.witowska@gmail.com
  Witowski Henryk 601 434 572 witowski@plusnet.pl
  Wojakowska Joanna 693 555 008 joannaw_21@op.pl
  Wolnica Franciszek 77 454 08 27  
  Zatwarnicka Małgorzata 77 441 40 15 architop@wp.pl
  Zatwarnicki Andrzej 77 441 40 15 architop@wp.pl
         
Namysłów Mrózek Wiesław 78 174 67 66 wieslaw.mrozek@wp.pl
         
Niemodlin Rybczyńska Agata 77 460 69 97 agatarybczynska@tlen.pl
         
Nysa Kowarzyk Alina 602 102 166  
  Krysiak Sebastian 607 207 027 skrysiak@gmail.com
  Opałka Piotr 607 997 894 opalka1@o2.pl
  Pawlik Tadeusz 77 433 63 96 artapa@gazety.pl
  Potoniec Zofia 600 415 175 zofia.potoniec@op.pl
  Sekieta Paweł 77 433 24 65 sekar@interia.pl
  Szuba Bogusław 664 456 170 bs@pwsz.nysa.pl
  Szmków Aleksandra   aleksandranysa@gmail.com
  Tomiczek Jakub 606 894 910 jta.tomiczek@neostradapl
  Władyka Piotr 77 420 15 67 atriumnysa@o2.pl
         
Prudnik Ruda Marek 506 932 540 marekruda@o2.pl
         
Reńska Wieś Kaczmarczyk Janusz 604 515 208 archartkaczmarczyk@poczta.onet.pl
         
Stradunia Gabrielczyk Bernard 600 219 050 cenergab@gmail.com
         
Strzelce Opolskie Adamczyk-Kozołup Zofia 605 279 762 zoa.arch@gmail.com
         
Ujazd Rust Dawid  606 824 837 dawidrust@wp.pl
         
Winów Postępski  Krzysztof 694 878 934 bodzioli@poczta.onet.pl
   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju