menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie

28 grudnia 2008
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopom.
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Będzin Kawecka Agnieszka  505 100 668 kaweccy@op.pl
  Koziarski Zbigniew 32 360 04 91 pracownia@koki.pl
  Lach Piotr 601 992 706 clt.lach@interia.pl
         
Bielsko-Biała Bieniek-Szlachcic Halina 605 425 326 archbau@wp.pl
  Dubiel Ewa 33 822 19 65 edbiuro@poczta.onet.pl
  Jagosz Halina 698 758 327 halina.jagosz@op.pl 
  Kasprzyk Lidia 33 812 53 75 arch.projekt@interia.pl
  Kempa Tadeusz  601507996 kempaabm@interia.pl
  Mamica Wojciech 606 688 483 at11@op.pl
  Nawrocki Bartosz 662 089 544 bartosz.nawrocki@interia.pl
  Nawrocki Roman 668 071 810 romannawrocki@interia.pl
  Nikiel Tadeusz  609 688 214 tadeuszn@interia.pl
  Orczyk Roman 660 153 105 romanorczyk@wp.pl
  Pikoń Anna  33 812 20 70 anna.pikon@api.bielsko.pl
  Pikoń Zbigniew 606 349 100 zp@api.bielsko.pl
  Sawkiewicz Jacek 604 190 274 jsawkiewicz@poczta.onet.pl
  Sołtysek Piotr 662 191 888 piotrs@pige.pl
  Stojanowski Marek 604 667 042 marek.stojanowski@poczta.fm
  Sztefko Ewa  33 817 40 17 ewasztefko@wp.pl
  Then Piotr 602 629 714 arch-design@pro.onet.pl
         
Bytom Czmok Stanisław 602 217 311  
  Kempski Rafał   din_nieruchomosci@wp.pl
  Król Wioleta 692 447 991 wioleta.krol@kwadrat.info
  Nowak Jolanta 607 347 993 nomac@ka.onet.pl
  Simla   Grzegorz   506 320 132 gs_lomax@tlen.pl
         
Cieszyn Bujok Iwona 33 851 44 55 iwona.bujok@ekoenergia.cieszyn.pl
  Duda Arkadiusz 888 505 789 add58@vp.pl
  Jaworska Grażyna  604 194 350 agj.praconia@onet.eu
  Jezierska Urszula   urszula@jezierska.pl
  Kołder Grażyna  33 857 79 67  biuro@archigra@onet.pl
  Kwiczala Marek 692 175 242 m.kwiczala@interia.pl
  Mierzejewski Maciej 602 231 141 mm@dobreinwestowanie.pl
  Raszka Jakub 608 612 826 jakubraszka@op.pl
  Szklorz Jerzy 601 898 967 pinb.jerzy@interia.pl
         
Chorzów Bartocha Magdalena 605 112 770 magdalena@rolfejudd.co.uk
  Jodłowski Marian 692 447 992 marian.jodlowski@kwadrat.info
  Kusiak Edward 502 300 446 ekusiak@egzergia.pl
  Lisik Wioleta   estimo@vp.pl
  Molska Ewa 601 415 441 ewa.molska@onet.eu
  Rak Ewa 509 532 550 ewa.rak@vp.pl
  Stępień  Marek    marekstępień@architekci.pl
         
Czechowice-Dziedzice Witkowska Maria 32 21516 64 mal_witkowska@o2.pl
         
Czerwionka-Leszczyny Radecki Tomasz 505 146 412 tomaszradecki@poczta.fm
  Sadziński Marek 691 797 215 msadzinski@poczta.onet.pl
         
Częstochowa Gajewska Krystyna 605 267 612 krist.ar@op.pl
  Mentek  Anna    annamentek@op.pl
  Niedzielski Paweł 603 250 440 niedzielski@studiov13.pl
  Nowacki Michał  606 216 895 biuro@termoenergy.pl
  Płowecki Przemysław 602 515 411 przemekplowecki@poczta.onet.pl
  Starczewski Marek  505 094 693 stm@stm.czest.pl
         
Dąbrowa Górnicza Lorek Zbigniew 602 347 993 ml99@wp.pl
  Madej Elżbieta 889 346 187 em_l@wp.pl
  Mączka Marcin 508 602 581 marcin.maczka@poczta.onet.pl
         
Gliwice Baczkowska Renata  606 242 490 pracownia@architel.com.pl
  Czajkowski Andrzej   501 419 956 andczajkowski@poczta.onet.pl
  Goszyk  Andrzej   510 072 202 andrzej.goszyk@eneis.pl 
  Gajdek-Bialik Aleksandra 601 834 455 aleksandra.gajdek@neostrada.pl
  Machowski Wojciech 502 638 688 machowski.proplast@neostrada.pl
  Musztyfaga Robert 696 611 462 robertmusztyfaga@wp.pl
  Majerska-Pałubicka Beata 32 231 02 06 beata.majerska-palubicka@polsl.pl
  Ocieka Paweł  32 230 77 36  osarchitekci@op.pl
  Peciak Janusz 600 006 759 jpeciak@gazeta.pl
  Polak-Bąk Krystyna 602 754 481 krystyna@marwit.gliwice.pl
  Staszczyk Tomasz 609 124 564 stiah@arkat.pl
  Szendera Mirosław 662 165 810 biuro@mirocert.pl
         
Jasienica Kisiała Beata  501 984 433 bea.kis@op.pl
         
Jastrzębie Zdrój Gawełczyk Wiesław 501 050 119 wieslaw_gawelczyk@wp.pl
  Rakoczy Ryszard 796 532 565 r.rakoczy@interia.pl
  Suchecka Ewa 660 519 107 esuchecka@projektsc.pl
  Śliwińska Elżbieta 502 025 108 e.sliwinska@poczta.fm
  Śliwiński Jerzy 517 225 252 j.k.sliwinski@poczta.fm
  Walaszek Beata 502 693 802 biuro@betainwest.pl
         
Jaworzno Białek Tadeusz 603 192 645 bialek.tadeusz@wp.pl
  Pawełczyk Grzegorz 606 110 285 enerbud@vp.pl
         
Katowice Antoniszyn Zbigniew 601 824 471 zb.antoniszyn@interia.pl
  Bagiński Jan 603 080 040 jakub@petex.com.pl
  Botor Jerzy 604 724 264 jerzy.botor1.@neostrada.pl
  Bujok Dariusz 502 469 044 iwona.bujok@ekonerga.cieszyn.pl
  Ciembrowicz Aleksandra  603 050 769 ciembola@op.pl
  Czulak Zbigniew 604 532 590 czulak@autograf.pl
  Daczyńska Magdalena  501 252 852 mdaczynska@ponto.onet.pl
  Dąbrowska Małgorzata 607 273 607 maldab@onet.pl
  Dratwa Henryk 516 045 943 hdratwa@op.pl
  Duda Teresa 502 944 543 tesad@interia.pl
  Franta Maciej 664 973 970 mfranta@wp.pl
  Frysz Józef 501 462 282 jf@jfenergy.pl
  Gandor Witold 507 522 533 w.gandor@onet.eu
  Gembocha Michał 600 929 941 michalgembala@autograf.pl
  Goszyk Andrzej 510 072 202 a.goszyk@op.pl
  Gradzik Robert 600 775 684 rgradzik@wp.pl
  Grelewicz Jacek 608 504 816 gjgrel@op.pl
  Harężlak Tomasz 502 135 231 tomasz.harezlak@wp.pl
  Ignacy Janusz 660 900 148 i.ignacy@gmail.com
  Janocha Izabela 602 585 015 iza_janocha@op.pl
  Kempny Grzegorz 693 823 420 joejo@poczta.onet.pl
  Kiczan Teresa 501 476 234 teresa.kiczan@gmail.com
  Klucznik Wacław 798 709 533 wacek.klucznik@interia.pl
  Koćwin Michał 508 082 414 michal@avente.pl
  Konzal Roman 506 877 808 rkonzal@2com.pl
  Kopeć  Sławomir 666 839 302 slawus999@poczta.onet.pl
  Kościńska Halina 607 915 477 halina.koscinska@op.pl
  Kozicki Adam 600 248 980 adam_kozicki@interia.pl
  Król Rafał 609 766 959 raf.krol@wp.pl
  Krzyżkiewicz Urszula 605 242 426 ukrz@wp.pl
  Kubera Damian 512 176 272 damq@abakus.nazwa.pl
  Lipowczan Anna 503 117 069 a.lipowczan51@interia.pl
  Lorenc Tadeusz 32 255 13 70 akcent.arch@interia.pl
  Lorens Kazimierz 602 504 997 lorens@lorens.pl
  Lubaszka Jacek 606 105 491 jacek567@o2.pl
  Łopaciński Andrzej 880 384 877 adrzejlopacinski@gmail.com
  Malczycki Jarosław 504 162 390 malczycki@gmail.com
  Małecki Wojciech 604 641 029 wojciech@maleccy.com
  Mandat-Łyko Anna 609 766 961 aabw_lyko@op.pl
  Mierzejewski Maciej 602 231 141 mm@dobreinwestowanie.pl
  Mółka Marek 600 611 968 mmolka@mtwk.pl
  Mrożek Krzysztof 502 379 201 krzysztofmrozek@pro.onet.pl
  Mrożek Michał 602 762 810 geomichal@wp.pl
  Muras Henryk   pwlibra@ka.onet.pl
  Mydra  Józef  502 565 068 ewa.terczynska@polsl.pl
  Olesiński Jerzy 32 255 13 70 akcent.arch@interia.pl
  Opatowiecka Leokadia 606 497 419 mojatoja@wp.pl
  Osyra Olga 696 423 057 olga.osyra@spp.pl
  Otremba Artur   estimo@vp.pl
  Pach Joanna 606 622 744 joasiapach@o2.pl
  Pakuła Kamil 501 360 185 ps203@op.pl
  Pakuła Barbara 509 514 207 akar2003@op.pl
  Pala Marcin 608 355 127 marcin@archetyp.biz
  Pieczka Marek 604 224 331 mpi@all.pl
  Pietras-Torkowska Agnieszka 601 518 371 vipart@vipart.pl
  Pikos Tomasz 32 206 16 08 tomasz@pikos.eu
  Pisarzowski Mariusz 602 199 179 d.pisarzowski@tm-nieruchomości.pl
  Płazak Andrzej 501 424 086 andip@gazeta.pl
  Płomecki Arkadiusz 602 196 333 plomecki@tlen.pl
  Płonka Tomasz 502 738 733 aston7@go2.pl
  Płonka-Maszczyńska Renata 604 250 616 renata.p.m@wp.pl
  Polak Marek 601 493 462 fortech@onet.eu
  Potednik Rafał 601 668 219 biuro@arkadra.cieszyn.pl
  Prause-Plucińska Anna 603 711 310 architekt@accel.pl
  Przybylski Tadeusz 605 367 866 wycenat@interia.pl
  Rabuszny Jan 504 085 321 ratujan@interia.pl
  Raj Ewa 509 080 200 raj@geppert.pl
  Rychter Marcin 503 716 828 rychter.marcin@wp.pl
  Sadziński Marek 691 797 215 msadzinski@poczta.onet.pl
  Siekanowicz-Płaza   Danuta 603 111 927 ds_pro@poczta.onet.pl
  Siuta Ryszard 691 197 701 usa.rs@poczta.fm
  Skucińksi Mikołaj 500 262 234 mskucinski@wp.pl
  Sokół Andrzej 601 501 074 socar1@op.pl
  Stolarczyk Paweł 606 418 086 pstolarczyk@interia.pl
  Strączek Maciej 504 255 251 m.straczek@wp.pl
  Suchecka Ewa 660 519 107 esuchecka@projektsc.pl
  Szczepanik Mirosław 660 142 242 eve.mirek@interia.pl
  Szwajgier Jacek 508 129 788  
  Świtek Sylwester 697 703 690 biuromiis@onet.pl
  Tobiczyk Ryszard 608 597 369 torys@torys.com.pl
  Tomala Ireneusz 509 218 490 servito@vp.pl
  Tomaszewska Maria 32 202 93 09 gemar@architekci.pl
  Trojan Janusz 501 282 790 j.trojan@epf.pl
  Turek Sławomir 604 149 046 slturek@wp.pl
  Urban Stanisław 41 378 46 60 stan_urban@poczta.onet.pl
  Warczok Anna 693 177 222 anna_warczok@interia.pl
  Wartak Jacek 500 156 090 jwartak@op.pl
  Wędzik Ryszard 792 466 340 askk@vp.pl
  Wiener Grażyna 512 874 562 grazynaw83@tlen.pl
  Wierus Roman 692 470 827 r.wierus@chello.pl
  Witas Paweł 516 062 173 witas.pawel@wp.pl
  Witkowski Wojciech 503 946 242 voytek80@o2.pl
  Wodzińska-Krząkała Grażyna 697 300 245 admin@ght.tychy.pl
  Ziaja Kazimierz 606 990 002  
  Zwolińska Anna 601 481 626 annazwolinska@atar.net.pl
  Żabski Lesław 503 107 186 zabaaa@poczta.onet.pl
  Żmijewska-Domżol Grażyna 601 340 619 g.z.domzol@interia.pl
         
Kłobuck Kempa Krzysztof 887 367 717 krzkem@wp.pl
  Mystkowska- Browarska Krystyna 605 720 242 krystyna@browarska.pl
         
Koniecpol Skiba Jacek 692 757 862 abiksj@wp.pl
         
Krzepice Gątkiewicz Irena 609 025 234 irena.gatkiewicz@neostrada.pl
  Patrzyk  Krystyna    krystynap1@wp.pl 
  Polis  Waldemar  502 331 576 architekturapw@wp.pl         
         
Mikołów Garcorz Adrian 691 371 388 adrianmiko@tlen.op.pl
  Iskrzycki Lesław 601 475 900 energo-eko@epf.pl
  Sztwiertnia Kazimierz 602 769 851 krmks@silesia.top.pl
         
Mysłowice Białach-Nawrocka Zdzisława 691019996 dzida6@gmail.com
  Kierek Anna 502 027 447 astragk@o2.pl
  Seweryn Grzegorz 32 316 13 60 biuro@sewerynprojekt.com.pl
  Torbus Jan 601 845 737 jtorbus@gmail.com
         
Ogrodzieniec Lipka Andrzej 509 124 479 szymonlipka@interia.pl
         
Olkusz Kuk Andrzej 606 758 514 andrzej.kok@wp.pl
  Madej Marcin 793 703 835 marcinmadej7@wp.pl
  Serafin Tomasz 505 787 883 t_serafin@wp.pl
         
Orzesze Kuchta Sonia 32 221 56 85 abakusproj@architekci.pl
  Polok Małgorzata 501 161 645 archimaslask@architekci.pl
         
Pawłowice Data Krzysztof 506 669 833 kdata@onet.eu
         
Piekary Śląskie Zygmont Tadeusz 501 711 332 taxus@pronet.com.pl
         
Poczesna Szumera Łukasz   geoszumpal@neostrada.pl
         
Radzionków Szeremeta Grzegorz  695 933 108 konstrukcja@o2.pl
         
Ruda Śląska Klajmon-Rusin Joanna 501 638 498 klajmon@poczta.onet.pl
  Łopusiewicz Ryszard  502 672 584 abrys3@interia.eu
  Witała Krzysztof 608 118 983 k.witala@interia.eu
  Woźniak Jerzy 604 776 398 jerzy6-55@tlen.pl
         
Rybnik Machnik Michał 697 975 192 mmachnik@plusnet.pl
  Reclik Andrzej 603 125 776 energoaudyt@onet.pl
  Warzecha Edmund 604 194 613 wared@op.pl
  Wodarczyk Andrzej 508 350 820 werwa3@o2.pl
         
Ryczówek Bałazy  Magdalena 668 164 803 magdalenabalazy@wp.pl
         
Rydułtowy Glenc Tomasz 602 396 817 tglenc@wp.pl
         
Siemianowice Geisner Janusz 600 062 978 jgeisner@interia.pl
         
Skoczów Skiba Marcin 513 420 500 certyfikat@infocert.pl
  Szeruda Jerzy 885 485 278 jerzy.szeruda@onet.eu
         
Sosnowiec Czubasiewicz Patryk 604 773 968 patryk.czubasiewicz@gmail.com
  Kcuga-Kowalik Dominika 502 909 835 dominika.kacuga@neostrada.pl
  Kołodziejczyk Joanna 604 118 603 kol.joanna@gmail.com
  Kowalik Krzysztof 602 249 969 k-kowalik@neostrada.pl
  Król  Wioleta  692 447 991 wioleta.krol@kwadrat.info
  Polańska-Mańka Joanna 502 348 639 m.manka@pro.onet.pl
  Stempa Andrzej  518 560 371 andrzej.stempa@interia.pl
  Tomaszewski Marek 512 251 270 tomaszewski@architekci.pl
  Zieliński Bogusław 661 921 684 bodo5@wp.pl
         
Świętochłowice Mańka Jerzy 691 714 495 jerzymanka@interia.pl
         
Świnna Pronobis Szymon  502 549 647 szymon.pronobis@gmail.com
         
Tarnowskie Góry Kurka Henryk 603 640 765 henryk.tgory@op.pl
  Trzcionkowska  Monika  605 781 461 monaw@wp.pl
  Trzcionkowski Tomasz 605 781 461  
  Warczok Tomasz 693 177 222 anna_warczok@interia.pl
  Wojtacha Tomasz 505 382 278 gtw@interia.pl
         
Tychy Dyjas Zbigniew 32 780 61 14 biuro@app.tychy.pl
  Haczek Zofia 32 780 61 14 zhacz@app.tychy.pl
  Kulisz Damian 32 328 24 08 dkulisz@architektura.tychy.pl
  Maguda Damian 507 644 278 damianmaguda@wp.pl
  Pieńkowska-Kuszewska Anna 32 217 74 87 ankuszewska@gmail.com
  Wodzińska-Krząkała Grażyna 697 300 245 hmg@hemagra.pl
         
Włodowice Sutor Łukasz 605 441 297 goliat79@interia.pl
         
Wodzisław Śląski Cilski Marcin 695 406 429 m.cilski@wp.pl
  Tobiczyk  Ryszard 608 597 369 torys@torys.com.pl
         
Zabrze Gorczyca Adam 601 433 960 biuro@studioformat.eu
  Jurkiewicz Małgorzata 032 275 34 80 maljur@vp.pl
  Kajdo Krzysztof   krzysiekkajdo@interia.pl
  Iwańczuk Jolanta 601 933 139 studioprojekt@post.pl
  Smolarek  Arnold 601 982 728 arnold.smolarek@wp.pl
  Szeliga Piotr    biuro@swiadectwo-energetycznie.pl
  Wojciechowska Magdalena 505067567 magdaherok@poczta.onet.pl
         
Zawiercie Adamus Małgorzata 601 453 524  
  Iwańczuk Jolanta 601 933 139 studioprojekt@post.pl
  Machura Zbigniew 32 670 17 43 brmzm@interia.pl
  Marek Sebastian 508 149 545 skinwest@wp.pl
         
Zebrzydowice Trzos Piotr  517 461 876 piotrtrzos@op.pl
         
Żory Grzegórska Agnieszka 505 629 197 grzegorska1@poczta.fm
  Harężlak Tadeusz 600 270 587 archit@pro.onet.pl
  Kosiński Lech 601 548 408 lkosinski@borynia.jsw.pl
         
Żywiec Kąkol Grzegorz 513 483 454 gkakol@vp.pl
  Oczkowski Łukasz 664 113 995 lukaszoczkowski@interia.pl
         

 

   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju