menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 

program do certyfikacji energetycznej >>>
 
program zgodny z wytycznymi dofinanasowania NFOŚiGW >>>
 
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Programy DAEŚ

schemat współpracy programów CERTO, Aterm i REMa

 
Program CERTO przeznaczony jest do wykonywania świadectwa charakterystyki energetycznej, projektowanej charakterystyki energetycznej, bilansów energetycznych, optymalizacji wszystkich instalacji oraz przegród, obliczenia projektowanego obciążenia cieplnego dla różnego rodzaju budynków ogrzewanych oraz chłodzonych.
 Czytaj dalej >>
 
 
 
 
 
NOWOŚĆ! Program komputerowy OPTIMA to nowatorskie i kompleksowe narzędzie do modelowania energetycznego budynków, przeznaczone przede wszystkim dla architektówinżynierów i doradców energetycznych.
 Czytaj dalej >>
 
 
Program Aterm służy do sporządzania audytów energetycznych. Analizy i wydruki są zgodne z wymaganiami określonymi w Ustawie Termomodernizacyjnej z dn. 21.11.2008r. Współpracuje z CERTO w zakresie bilansów i optymalizacji, przez co proces opracowania audytu jest szybki i prosty. 
 Czytaj dalej >>
 
 
Program REMa służy do sporządzania audytów remontowych zgodnie z Ustawą Termomodernizacyjną z dn. 21.11.2008r. Współpracuje z CERTO w zakresie bilansów i optymalizacji, umożliwia też współpracę z innymi programami do sporządzania charakterystyki energetycznej budynku.
 Czytaj dalej >>
 
 
 
Program GAPi pozwala w bardzo prosty sposób określić współczynnik przenikania ciepła dla najczęściej spotykanych typów okien. Program zawiera podpowiedzi w postaci zebranych danych z normy PN – EN ISO 10077-1 i w prosty sposób pozwala wykonać obliczenia U dla całego okna z uwzględnieniem wpływu mostków liniowych.
Czytaj więcej >>

 

 
 
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju