menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie

28 grudnia 2008
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________        

 

MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Bielawa Bobiński Andrzej  698 623 045 andrzej.bobinski@gmail.com
  Popielarz Tadeusz 608 342 788 bawar76@gmail.com
  Wojciechowski Kamil 664 199 245 k.wojciechowski@wp.pl
         
Bolesławiec Adamowicz Sylwia  509 904 732 sylwia.adamowicz@o2.pl
  Bober Robert 607 690 870 robertbober@poczta.onet.pl
  Filipczak Alina 602 371 242 alafil@wp.pl
  Tarczyńska Danuta 504 036 690 dantar@interia.pl
         
Chocianów Urbańska Joanna 606 746 898 czaderka@gazeta.pl
         
Długołęka Łukaczyk Rafał 885 243 771 rafal.lukaczyk@wp.pl
         
Dzierżoniów Bednarczyk Krzysztof 601 883 832 krzysztof.bednarczyk.bob@gmail.com
  Sehn-Wójcik Izabela 074 831 01 77 decoro@wp.pl
  Kapłun Zdzisław 074 831 01 77 decoro@wp.pl
         
Głogów Burda Jerzy 512 170 501 biuro@app.glogow.pl
  Gajzler Zenon 605 965 554 zgajzler@o2.pl
  Muzyka Krystyna 601 257 617 domland@wb.onet.pl
  Rzymek Dariusz 504 752 481 phudarma@wp.pl
  Wołtosz  Kamil  501 018 609 carbonpoczta@o2.pl
         
Góra Strzykalski Jan Zbigniew 609 769 188 jsup@onet.pl
         
Jawor Brzozowski Janusz 604 635 812 janusz_niub@o2.pl
  Pestrowicz Jarosław 793 55 25 19 biuro@domod.pl
  Rzeszowski Leszek 603 095 849 leszek.rzeszowski@yahoo.com
         
Jelcz-Laskowice Dudek Andrzej 792 275 675 ad-rekord@o2.pl 
  Wosz Bogumił  509 711 046 bwosz@wp.pl
         
Jelenia Góra Burdynowski Andrzej 75 754 17 38 mikroterm@o2.pl
  Jarczyńska Katarzyna 512 439 488 j-kaska@wp.pl
  Jarosz Tomasz   probud-jarosz@wp.pl
  Majer Karol 75 764 93 83 karol.jm@interia.pl
  Nawroth-Piechocka Urszula 501 401 504 biuro@forumprojekt.pl
  Osińska Renata 509 156 610 ren.osinska@gmail.com
  Pańczak Samanta 500 200 945 biuro@energinea.pl
  Piechocki Ireneusz 501 439 361 biuro@forumprojekt.pl
  Siofer Monika 691 221 116 biuro@ce-siofer.pl
  Szczęśniak Małgorzata 691 229 172 mm.szczesniak@onet.pl
  Wroński Marek 605 670 345 wronskimarek@o2.pl
         
Kamienna Góra Rybak Bartosz 601 829 115 bartoszrybak@wp.pl
  Sikorski Dariusz  601 558 186 dariusz_sikorski@poczta.onet.pl
         
Kobierzyce Chorążewski Robert 605 112 278 biuro@encert.pl
         
Kłodzko Chmiel-Sobieralska Julitta 501 411 885 julittasobieralska@o2.pl
  Krajnik Małgorzata 74 867 80 89 krajnik@post.pl
  Niemczuk Bogdan 601 750 915 pirotechnika1992@op.pl
  Szebla Jerzy 606 255 807 szeblachrom@wp.pl
  Wącior Irena 601 796 688 iwacior@wp.pl
         
Kudowa Zdrój Michaś  Renata   rmichas@poczta.onet.pl
         
Lądek Zdrój Zatoka Anna 74 814 69 70  
         
Legnica Bogacki Mirosław 501 226 930 biuro@nowaterm.pl
  Bogucka Zofia  661 572 285 zofiabogucka@wp.pl
  Czupak Mirosław 691 670 266 m_mcm@poczta.onet.pl
  Kondratiuk Stanisław 601 771 839 st.kondratiuk@gmail.com
  Kulbas-Leśniak Aleksandra 661 567 857 akulbas@interia.pl
  Olszański Paweł 601 447 320 po123@o2.pl
  Paździor Marek 880 981 780 marek.leg@neostrada.pl
  Popiwczak Teodor 609 571 759 teodorpopiwczak@wp.pl
  Poradowski Marek 606 496 162 mporadowski@wp.pl
         
Lubin Demska Anetta 500 008 951 arek_ad@wp.pl
  Duch Monika 606 950 384 duchecka@wp.pl
  Karnas Joanna 608 413 443 j_karnas@o2.pl 
  Kołodziejczyk Tomasz 535 151 313 tk1100@wp.pl
  Klecha-Marek Beata 697 351 666 archiwolta@onet.eu
  Marzec Andrzej 785 177 880 amamarzec@vp.pl
  Nawrot Artur  505 068 138 arturnaw@o2.pl
  Niedźwiecki Andrzej  663 125 070 a_niedzwiecki@wp.pl
  Olek Andrzej 609 083 894 andrzejolek@wp.pl
  Smoczyński Bogdan 076 842 30 07 bogdansmoczynski@op.pl
  Wiesiołek Justyna 505 072 289 justynawiesiolek@wp.pl
  Wojciechowska Katarzyna 601 767 843 studioa3@neostrada.pl
         
Lwówek Śląski Turkoniak Tomasz  663 771 376 stauracja1@wp.pl
  Zatylny Jerzy  508 072 373 prokobud.jzatylny@wp.pl
  Zora-Jaworska Monika 500 193 244  
  Żójdzik Izabela  510 599 332 iza.zojdzik@wp.pl
         
Milicz Mazurkiewicz Wioletta 696 577 321 wioletta_maz@wp.pl
  Musielak Mirosław 71 383 29 72 biuro@bossprojekt.pl
         
Nowa Ruda Babik Ryszard 512 046 520 p.p.arco@wp.pl
  Rutkowski Marian 74 872 25 88 poldom7@wp.pl
         
Oborniki Śląskie Borkowska Aleksandra 603 431 015 o.borkowska@wp.eu
  Manczur Stanisław  609 419 277 s.manczur@plusnet.pl 
  Sanecki Marek 695 302 823 biuro@certgeo.pl
         
Oleśnica Bryk Piotr 602 192 515 brykpiotr@wp.pl 
  Chmura Ewa 697 222 800 ewa.chmura@dolmat.pl
  Czarkowska Agnieszka 608 642 974 czarkowska.agnieszka@gmail.com
  Grodzicki  Łukasz  504 232 125 lukaszgrodzicki@wp.pl
  Kasprowska Barbara 605 780 170 barbara.kasprowska@dolmat.pl
  Smolak Marek 501 065 255 pracownia@msarchitektura.pl
  Superson Janusz 604 134 085 j.superson@op.pl
         
Oława Gawron Marcin  603 304 610 gawmar@wp.pl
  Łukaczyk Rafał 885 243 771 rafal.lukaczyk@wp.pl
  Matkowska Małgorzata 660 943 101 m.kwadrat@op.pl
         
Polanica Zdrój Pinkas Adrian 883 919 808 certsolaris@wp.pl
         
Polkowice Żynkowski Łukasz 76 845 03 98 p.h.u.zynkowski@onet.eu 
         
Przemków Fedoszczak Dorota 607 337 517 dfedoszczak@wp.pl
         
Raszówka Dzierzkiewicz Zdzisław 768 449 078 biuro@audyt-certyfikacja.com.pl
  Sieradzki  Wojciech 500 274 950 awsieradzcy@wp.pl
         
Siechnice Zielona Edyta 697 402 272 certyfikat.energetyczny.zielona@gmail.com
         
Stronie Śląskie Pakuła Zdzisław   zdzislaw_pakula@wp.eu
         
Strzegom Należny  Mariusz 692 431 439 nalezny@inventprojekt.pl
         
Strzelin Gostrowski Edmund 605 434 180 bonrezydent@poczta.fm
         
Syców Bamasz Rogowski Piotr 692 482 920 piotrbamaszloro@poczta.onet.pl
  Cioczek Henryk  062 785 24 06 omnibud@poczta.onet.pl
  Siwek Anna 605 125 324 climainstal@interia.pl
         
Świdnica Bartnik Marta 668 120 196 martha-maria@wp.pl
  Bryś Rafał 502 263 162 rafal.brys@gmail.com
  Hryciuk Andrzej 504 069 917 hryciuk@wp.pl
         
Świeradów Zdrój Marcinkowski Arkadiusz 693 862 125 arekmarc@poczta.onet.pl
         
Świerzawa Semeniuk Jerzy  75 713 53 37 jerzysem@wp.pl 
         
Trzebnica Bogacz Bogusław  601 876 600 biuro@bedegie.pl
  Sielicka Renata 601 373 951 biuro@sielicka.com
  Wersta Agnieszka 607 228 405 a.wersta@onet.eu
  Wróblewski Leopold  607 315 264 herbalew@gmail.com
         
Twardogóra Gąsior Mieczysław 691 740 471 mieczyslaw.gasior@wp.pl
  Gąsior Ryszard 603 195 856 r.gasior@atol.olesnica.pl
         
Wałbrzych Adamczyk Zbigniew 509 494 426 zmadamczyk@wp.pl
  Bzodek Grzegorz 602 490 605  
  Głocki Cezary 696 600 634   cezary.glocki@onet
  Kuliński Tomasz 602 490 601 tomasz.kulinski@gazeta.pl
  Kurant Maciej 606 347 220 m.kurant@xl.wp.pl
  Misiewicz Henryk  605 726 662 henryk.misiewicz@agamis.eu
  Rajca  Piotr 74 665 96 96 biuroppkonstruktor@wp.pl
  Soter-Holewa Małgorzata 601 835 086 grafion@poczta.onet.pl
  Tchorowska Sylwia 501 292 469 sylwia.tch@op.pl
         
Wierzbno Gawron Marcin  603 304 610 gawmar@wp.pl
         
Ząbkowice Śląskie Łuszczki Franciszek 74 811 21 63 fluszczki@wp.pl
  Przybylski Grzegorz  608 421 982 grzegorz_przybylski@o2.pl
         
Zgorzelec Stasiaczek Jan  515 184 153 certyfikat.pl@gmail.com
  Szołomicki  Dariusz  601 473 948 mdsprojekt@wp.pl
         
Ziębice Górski Marian 607 303 247 mariangorski@interia.pl
         
Złotoryja Biniek Dorota 607 211 247 dorotabiniek@o2.pl


MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
Wrocław Albaum Marian 602 103 095 almar31@wp.pl
  Baier Andrzej 608 550 610 baierand@wp.pl
  Balcerzak Stanisław 604 233 840 stprobau@o2.pl
  Banach Ryszard 601 727 242 ryszard.banach@znio.pl
  Baran Witold 607 989 961 abp_a@tlen.pl
  Baran Grażyna 605 767 987 grazynabaran@tlen.pl
  Bartniak Dominika 662 285 926 bartniak_d@o2.pl
  Bątkowski Andrzej 505 500 440  
  Bednarczyk Krzysztof 601 883 832 krzysztof.bednarczyk.bob@gmail.com
  Bednarek  Elżbieta 604 481 274 ela.bednarek@interia.pl
  Bester Elżbieta 71 339 04 49 biuro@elbes.wroclaw.pl
  Białek Paweł 606 390 622 pbiaur@wp.pl
  Biel Teresa 609 517 321 tbiel@skrzynka.pl
  Biela Grzegorz 600 110 590 g_biela@interia.eu
  Biernacka Grażyna 607 633 246 gbiernacka@kn.pl
  Biernacki Andrzej 602 783 732 biernacki56@tlen.pl
  Bilka Paweł 665 634 323 pawel.bilka@bilan.pl
  Blecharczyk Małgorzata 668 326 027 a1projekt@o2.pl
  Błasiak Łukasz 889 163 775 blasiak.lukasz@interia.pl
  Błaszczyk Bożena 510 758 329 bblaszczyk@bib.wroclaw.pl
  Błaszczyk Jarosław 501 571 740 lukucjusz@wp.pl
  Bocian Elżbieta 604 512 037 nike@buziaczek.pl
  Boczar Przemysław 71 453 44 32 szarywilk@wp.pl
  Bogacz Magdalena 607 924 345 biuro@audyt.wroclaw.pl
  Bogdziewicz Arkadiusz 604 450 784 bogar@op.pl
  Bohdan Stawiski 668 354 839 stawinski@op.pl
  Bohdankiewicz Katarzyna 693 910 733 katarzyna_bohdankiewicz@interia.pl
  Bojakiewicz Zbigniew 697 426 481 ecoinsbud@o2.pl
  Bonczek Jerzy   jerzybonczek@o2.pl
  Borek Ryszard 602 119 081 biodom@go2.pl
  Borkowska Aleksandra 603 431 015 o.borkowska@wp.eu
  Brodek Grzegorz 602 490 605 projekty@inwestorsc.pl
  Brodziak Jan 691 770 660 procjonkons@poczta.onet.pl
  Bryk Piotr 602 192 515 brykpiotr@wp.pl
  Brzowski Janusz 604 635 812 janusz_niub@o2.pl
  Budka Magdalena   adgam.rtk@wp.pl
  Budziak Hanna 601 842 327 hania.dudziak@op.pl
  Budzński Gawron 603 304 610 gawmar@wp.pl
  Bujakiewicz Mirosław 601 721 802 mirbuj@op.pl
  Burdynowski Andrzej 605 081 471 bur_au@o2.pl
  Bylica Marzena 748 547 177 dip_projekt@poczta.onet.pl
  Calów Dorota 695 759 937 p.cykada@wp.pl
  Cena-Soroko  Agnieszka 71 326 13 43 agcena@cieplej.pl
  Chmiel Jerzy 698 283 528 t-chmiel@o2.pl
  Chodyń Witold 602 642 262 witold.chodyn@mc-banchemie.pl
  Choinka Barbara 506 064 947 basicho@wp.pl
  Chwalisz Joanna 71 345 19 48 joanna.chwalisz@interia.pl
  Chylewska Małgorzata 603 806 065 mchyl@magma-net.pl
  Ciecierzyńska Elżbieta 500 271 572 eciecierzynska@wp.pl
  Cieślak Bogdan 601 989 939 be@2one.pl
  Cioczek Henryk 627 852 406 omnibud@poczta.onet.pl
  Cisło Zbigniew 605 056 023 upii@data.pl
  Cygan Bogdan 602 185 394 cybog@op.pl
  Czech-Grzonka Ewa 603 991 567 czech_ewa@poczta.onet.pl
  Czempkowska Zofia 502 781 686 zobama@poczta.onet.pl
  Czernachowicz Andrzej 602 100 486 czernachowicz.andrzej@interia.pl
  Danczew Georgi 602 130 673 georgi.danczew@gazeta.pl
  Dąbrowski Bartłomiej 502 388 486 bdabrow@wp.pl
  Dąbrowski Andrzej 501 255 407 andabrow1@poczta.onet.pl
  Dąbrowski Maciej 600 309 909 m.dabrowski@d-arch.pl
  Deutschmann Zdzisław 601 728 625 biurozd@gmail.com
  Dobosz Zbigniew 607 401 063 zdprojekt@interia.pl
  Dobrowolska Ewa 605 239 805 proeko@proeko2000.com.pl
  Domagalski Leszek  607 840 070 ldo@asp.wroc.pl
  Domański Marek 606 624 280 markoneti@poczta.onet.pl
  Drozdek Beata 604 217 545 b.drozdek@poltegor.pl
  Duda Robert 697 260 278 robertduda@onet.eu
  Duda Stanisław 601 583 214 sduda@duszniki.pl
  Duda Robert 697 260 278 robertduda@onet.eu
  Dykiel Agnieszka 509 775 551 adykrei@wp.pl
  Dyl-Kehl Janina 603 524 365 janina.dyl@poczta.onet.pl
  Fabjanowski Mariusz 506 177 881 fabjanowski@o2.pl
  Faltyniak Grażyna 693 116 003 g.faltyniak@wp.pl
  Ficner Anna 501 313 939 amficner@wp.pl
  Filiks Henryk 605 273 843 marekfiliks@wp.pl
  Fisher Jacek 607 324 020 tax_fisher@interia.pl
  Flajszer Adam 605 618 790  
  Fokczyńska Anita 601 586 165 anita.fokczynska@ajf.pl
  Fossa Sławomir 601 799 368 fossanika@02.pl
  Fried Paweł 602 471 462 pawel.fried@friedpol.pl
  Gallus Marek 692 074 830 marek.gallus@megal.com.pl
  Gałązka Jerzy 512 004 561 unipolservice@wp.pl
  Gągała Krystyna 604 299 054 gagala@autograf.pl
  Geppert Ewa 601 714 584 ewageppert@poczta.onet.pl
  Gębalski Jacek 693 333 918 lexbudsc@o2.pl
  Gębura Paweł 604 966 046 pgebura@wp.pl
  Gigiel-Korbasiewicz Karolina 696 331 555 architekt-karolina@o2.pl
  Giżewski Jarosław 600 364 767 gizanprojekt@poczta.onet.pl
  Gliński Marcin  604 713 955 glinski.marcin@vp.pl
  Golus Piotr 692 423 416 gutek26@poczta.onet.pl
  Gołowacz Renata 609 582 536 golowacz@interia.pl
  Gontarz Stefan 74 841 14 59 s.gontarz@interia.pl
  Grochocińska Małgorzata 501 337 346 ingrochocinska@interia.pl
  Gromek Marek 71 373 14 17 wojsun@poczta.onet.pl
  Grudziński Tomasz 603 199 987 abc_instal@interia.pl
  Gryglewicz Ewa 501 608 216 ewagryg@poczta.onet.pl
  Grzebisz Elżbieta 606 106 339 egrzebisz@poczta.onet.pl
  Grzegórska Agnieszka 505 629 197 grzegorska1@poczta.fm
  Grzelak Jacek Tomasz 502 531 746 jacek.grzelak@ja-kon.pl
  Grzywalska Iwona  600 830 918 arch.ig@wp.pl
  Gutfreund Maksymilian 074-8669434 maksymilian_gutrfeund@wp.pl
  Gwizda Malgorzata  609 088 699 malgorzata.gwizda@gmail.com
  Haczkowski Paweł 608 648 314 pawel.haczkowski@vp.pl
  Hahn Jerzy 692 705 530  
  Horwat Anna 607 637 164 uniprox@wp.pl
  Hotała Piotr 502 819 090 starosta@wp.pl
  Hryciuk Andrzej 504 069 917 hryciuka@wp.pl
  Ilków Wanda 600 953 828 wanda.ilkow@wp.pl
  Ilnicki Ernest 664 824 757 e.ilnicki@wp.pl
  Jakób Marek 501 715 167 marek.jakob@op.pl
  Jankowska-Kozłowska Berndeta 601 712 278 b.jankowska777@wp.pl
  Janowski Wojciech 600 975 112 w.janowski.wroc@wp.pl
  Jaros Janina 606 355 589 janinajaros@poczta.onet.pl
  Jarząbek Daniel 604 959 261 konsorciumswidnica@o2.pl
  Jasiński Andrzej 76 723 36 74 a.jasinski@op.pl
  Jawor  Małgorzata 71 343 85 05 m-jawor@wp.pl
  Jaworski Roman 600 230 389 elbud.jaworski@op.pl
  Jezierski Bogdan 601 506 011 bogdanjezierski@wp.pl
  Jędrzejewski Paweł 602 656 608 karoterm@provider.pl
  Jędrzejowski Bogusław 509 388 202 bogdanalfa@isg.pl
  Jobda Jadwiga 600 892 210 grazyna0506@wp.pl
  Jodkowski Radosław 781 104 502 r.jodkowski@inbox.com
  Jura Andrzej 606 417 932 andpit1@wp.pl
  Jyrc Renata 880 143 012 renwie@o2.pl
  Kabarowski Łukasz 600 380 687  
  Kaczmarek Edyta 605 721 061 biuro@etka.pl
  Kaczmarska Dobrosława 606 326 104 dkaczmarska-wroc@tlen.pl
  Kaczyńska-Sautera Sylwia 605 401 299 s.kaczynska@gmail.com
  Kalinka Barbara 602 346 693 ara828@wp.pl
  Kamiński Marek 501 161 745 marekamin@wp.pl
  Kamiński Wojciech 500 194 375 arot@gazeta.pl
  Kania Piotr 509 388 203 bogdanalfa@isg.pl
  Karolewska Marzena 602 259 624 marzenka542@gmail.com
  Kawalec Robert 604 160 456 rkawalec@wroprojekt.pl
  Kawiński Marek 602 438 519 mkawinski@o2.pl
  Kędzior Łukasz 607 608 435 l.kedzior@ku.pl
  Kiestrzyń-Gąsior Barbara 601 755 125 barbaragasior@wp.pl
  Kita Krzysztof 601 708 102 krzysztof_kita@wp.pl
  Kliber Włodzimierz 696 494 854 pietrano@neostrada.pl
  Klimaszewski Tomasz 501 261 411 t.klimaszewski@stoczniowiec.pl
  Kłos-Matkowicz Barbara 603 376 725 ho-fi@tlen.pl
  Kobielski Krzysztof 507 808 913 kobielscy@interia.pl
  Kobusiak Iwona  605 697 571  
  Kociemba Daniel 603 186 530 daniel.kociemba@op.pl
  Kociumbas Mirosław 600 820 805 mirek_k-01@wp.pl
  Kołomyjska Alicja 509 641 460 alakolomyjska@pro.onet.pl
  Konieczny Andrzej 71 793 03 55 akcent101@wp.pl
  Kopciowski Piotr 604 475 296 piotr.kopciowski@wp.pl
  Kors Magdalena 606 407 438 mkors@systemy.wroclaw.pl
  Korycka Sabina 695 544 282 koryccy@op.pl
  Kosiniak Piotr 607 404 302 piotr.kosiniak@gazeta.pl
  Kostka Zdzisław 602 533 173 zdzislawkostka@neostrada.pl
  Koszla Artur 501 569 362 arbud@onet.pl
  Kowal Andrzej 603 956 065 a2.kowal@o2.pl
  Kowalczyk Marek 602 582 664 mariuszmkk@tlen.pl
  Kowalczyk Krzysztof 606 631 115 krzysztofkowalczyk1@o2.pl
  Kowalewska-Niewadzi Ewa 71 351 45 23 archin@archin.pl
  Kowalski Dariusz 603 137 382 darek.kowalski19@wp.pl
  Kowalski Stanisław 607 353 324 poxipur@wp.pl
  Kozłowski  Krzysztof 603 377 845 krzysztof@mbox.pl
  Kozowski Ventzeslav 667 731 221 kozowski@o2.pl
  Kożuchowski Zbigniew 509 841 178 inbud4@poczta.onet.pl
  Krasowski Dariusz 663 411 700 dariusz_krasowski@wp.pl
  Krawiec Agata 500 293 269 jarekrawiec@o2.pl
  Krepa Andrzej 601 592 189 andrzej@krepa.pl
  Kristen Jerzy 601 471 696 bs@smpodzamcze.com.pl
  Kruczek Irmgarda 661 431 356 irma.kruczek@gmail.com
  Krukierek Piotr 609 238 219 piotrkrukierek@interia.pl
  Krupa Jarosław 607 303 137 krupa73@wp.pl
  Krysiak Sebastian 607 207 027 skrysiak@gmail.com
  Krystek Jacek 757 522 145 jacekkrystek@poczta.onet.pl
  Kuks Marian 512 193 171 kmbudpol@eu
  Kuliński Tomasz 602 490 601 projekty@inwestorsc.com
  Kułakowski Jacek 500 011 023 kulakowskijacek@wp.pl
  Kunysz Andrzej 663 544 444 filar@akson.wroclaw.pl
  Kupidłowska-Mistarz Henryka 601 061 206 hemis@interia.pl
  Kurc Zygmunt 601 883 033 kurc@op.pl
  Kurkiewicz Jolanta 605 058 039 kurkiewiczjola@neostrada.pl
  Kurnel Zbigniew 605 666 578 zikon@poczta.onet.pl
  Kusa Mieczysław 601 734 766 m.kusa@wp.pl
  Kuśnierkiewicz Wojciech 606 267 371 wojtasq@interia.pl
  Kwakiewicz Dariusz 501 104 144 kwazrt@wp.pl
  Latecki Jerzy 609 841 688 latbud@gmail.com
  Latuszek Grażyna 601 072 238 grazynalatuszek@gmail.com
  Leszczak Henryk 609 239 182 henrykleszczak@o2.pl
  Leszczyńska Małgorzata 695 199 518 m.leszczynska1@wp.pl
  Leszkowicz Marek 502 407 321  
  Leśniak-Rotter Maria 603 672 320 maria_rotter@interia.pl
  Lewandowski Mieczysław 601 566 217 lewandowski@karkonosze.jgora.pl
  Lis Józef 606 640 759 fox_44@o2.pl
  Lisik Ewa 501 406 965 ewa.lisik@interia.pl
  Łasak Zbigniew 506 194 755 zbigniew.lasak@o2.pl
  Łatka Joachim 74 846 45 38  
  Łubocki Maciej 601 899 496 asa_lubocki@architekci.pl
  Łukomski  Jarosław 603 881 189 konstruktorzy@gmail.com
  Macibora Krzysztof 515 275 445 zoma@o2.pl
  Madej Zdzisław 501 623 140 zdzislaw_madej@dr.pl
  Magdziarek Robert 504 173 390 r-mag@wp.pl
  Majer Grażyna 600 929 553 bmmajer@epf.pl
  Majer Janusz 75 764 93 83 karol.jm@interia.pl
  Majer Maciej 602 675 857 bmmajer@epf.pl
  Majgier Jan 509 302 639 afrank@biprotech.pl
  Malinowska Anna 508 074 346 madom.pracownia@neostrada.pl
  Maliszak Dorota   dorot56@wp.pl
  Małecka Barbara 602 120 607 barbara.malecka92@wp.pl
  Małolepszy Stanisław 609 770 707 immobitelcent@wp.pl
  Mańkowska-Zając Beata 691 178 900 beata.brh@wp.pl
  Marek Małgorzata 888 504 502 ma.marek@wp.pl
  Marczuk Stanisław 603 615 655 stanislaw414@pl
  Marczyńska Maria 607 577 734 maria.marczynska@op.pl
  Markowski Marcin 609 383 125 marcn@nucleus.com.pl
  Markowski Robert 603 463 978 shopa@o2.pl
  Marówka Ryszard 604 600 170  pro-mar@binet.com.pl
  Masek Krzysztof 608 636 599 kmasek@d5dutka.pl
  Maszczak Andrzej 605 310 356 andrzej.maszczak@gmail.com
  Matowski Piotr 509 031 183 piotr_ulatowski@o2.pl
  Matuszewski Damian 606 789 946 dmatusz@legnica.home.pl
  Mazanik Waldemar 605 109 255 waldemar.mazanik@gmail.com
  Mazur Lidia 603 525 137 lidiamazur3@o2.pl
  Mądrak Barbara 748 529 072  
  Mesiar Barbara 509 354 707 bmesior@post.pl
  Michalska Henryka 601 290 350 henryka.michalska@znia.pl
  Michalska Karolina 502 540 211 architubez@architubez.pl
  Michaś Renata 601 664 158 rmichas@poczta.onet.pl
  Mieczkowski Jan 609 877 774 sancad@o2.pl
  Mielniczuk Adam 608 300 586 adam.mielniczuk@interia.pl
  Migus Zbigniew 783 288 234 migus@op.pl
  Mikołajczyk Roman  601 996 268 romekmik@poczta.onet.pl
  Mikołajczyk Mieczysław 693 842 935 upbmmik@interia.pl
  Mikołajewska-Janiaczyk Małgorzata 607 634 235 m.mikolajewska.janiaczyk@gmail.com
  Milejska-Mędrek Ewa 502 125 777 ewa.medrek@oknonet.pl
  Mioduszewska Anna 713 51 19 48 anna.mioduszewska@wp.pl
  Modlinger-Borys Renata 609 428 345 renata.modlinger@wp.pl
  Mordak Grażyna 603 66 5592 gramor@tlen.pl
  Możdżanowska Marika 693 112 212 kierownik@radiosud.pl
  Muc Łukasz 500 199 142 sanga@o2.pl
  Mucha Teresa 662 154 157 teresa.mucha@archicom.pl
  Nakoneczny Elżbieta 502 485 625 enakoneczny@proen.wroclaw.pl
  Nawrot Leszek 601 739 709 lnawrot@poczta.fm
  Niedźwiedź Elżbieta 601 721 769 eniedzwiedz@akme.pl
  Nienartowicz Bożena 600 342 095 bnienartowicz@akme.pl
  Niewadzi Piotr 888 177 899 archin@archin.pl
  Nowacka Jadwiga 601 714 491 jadwiganowacka7@wp.pl
  Nowak Ewa 748 476 409 zupinb@tlen.pl
  Nowak Ewa Agata 602 257 844 adv.projekt@wp.pl
  Ochonczenko Joanna 606 993 741 joanna.ochonczenko@gmail.com
  Okrzeja Aleksandra 668 647 522 aleksandra.okrzeja@gmx.de
  Okrzeja Dorota 602 591 879 okrzeja@poczta.onet.pl
  Okuniewicz-Jędrys Danuta 607 264 675 jedrysia@o2.pl
  Okwieka Zygmunt 605 647 607  
  Olejnik Romana Iwona 609 797 850 iwonazx@onet.poczta.pl
  Olejnik August 606 873 475 august.olejnik@o2.pl
  Orliński Artur 509 395 732 arturorlinski@gmail.com
  Ożóg Ewelina 694 720 219 eozog@poczta.fm
  Pacuła Zbigniew 609 990 995 paczby@o2.pl
  Paliński Jerzy 661 685 054 jpalinski@interia.pl
  Partyka Tomasz 601 410 348 tpartyka@poczta.onet.pl
  Pasierb Stefan 512 214 389 s.pasierb@interia.pl
  Pasierb Antoni 501 564 904 tolbud@op.pl
  Paśkiewicz - Sadowska Dorota 510 061 133 dorotaps@onet.eu
  Pawelec Grzegorz 668 115 246 arch@intakus.pl
  Pawełczyk Krystyna 604 647 229 kajkaja55@wp.pl
  Pawłowska Teresa 510 532 604 teresaewa@wp.pl
  Pawłowski Paweł 603 759 053 ppawlowski@spstudio.com.pl
  Persona Marian 601 643 615 m.persona@op.pl
  Piechota Małgorzata  509 451 981 malpiechota@o2.pl
  Piechura Krzysztof 603 930 306 krzysztof.piechura@gmail.com
  Pieńko Magdalena 694 052 223 magwes@poczta.onet.pl
  Piotrowski Aleksander 609 205 602 poczta35@onet.eu
  Pisarek Jakub 693 543 180 biuro-dombud@o2.pl
  Pluta Ryszard 506 060 550 pluta.ryszard@gmail.com
  Pobihon Antoni 692 410 503 jarpib@gmail.com
  Podgórski Jan 512 429 506 podgorski.jan@nostrada.pl
  Podsiadło Wiesław 502 670 667 krotoszyce@wp.pl
  Poradowski Marek 606 496 162 mporadowski@wp.pl
  Porczyński Ryszard 605 657 081 rytografpor@gmail.com
  Postawa Andrzej 601 319 176 andrzejpostawa@op.pl
  Puchalska Danuta 603 634 480 puchalska@instalator.pl
  Pyrcz Rafał 605 886 280 pyrcz@o2.pl
  Rachuba Marek 792 614 813 marek@instal-media.pl
  Rapaport Michał 601 852 658 mirap@pro.onet.pl
  Rzeszowski Leszek 603 095 849 leszek.rzeszowski@yahoo.com
  Rękoś Jeremiasz 782 710 012 jeremiaszrekos@gmail.com
  Roczek-Bilińska Jolanta 660 611 739 jolanta.bilinska@wp.pl
  Rosa-Gawrońska Renata 605 167 606 mniedlo@interia.pl
  Rudnicki Maciej 602 480 650 maciekrudnicki@wp.pl
  Rukasz Maciej 601 727 084 rukasz@online.pl
  Rusek-Wolska Anna 604 956 092 annarw@o2.pl
  Rybiańska Roma 607 927 528 rrybianska@box43.pl
  Ryś Andrzej 71 351 59 61 abrys@post.pl
  Rzepka Krzysztof 504 045 535 arta-bik@poczta.do.pl
  Rzeszowski Leszek 603 095 849 leszek.rzeszowski@yahoo.com
  Sadowska Stanisława 607 089 242 dorbudstanislawasadowska@wp.pl
  Sadowski Kajetan 506 498 859 arch@intakus.pl
  Safin Janusz 606 643 143 wilkom1@wp.pl
  Sapiszczuk Jan 501 212 385 jan.spiszczuk@windowslive.com
  Schmidt Renata 605 074 980 biuro@studio-rs.eu
  Schubert Bogusław 607 121 513 b.schubert@op.pl
  Seliga Mariusz 602 327 687 biuro@selcon.pl
  Semkowicz Krystyna 600 215 212 krystynasemkiewicz@wp.pl
  Sikora Zbigniew 602 774 356 zbigniewsikora@o2.pl
  Sikorski Dariusz 601 558 186 dariusz_sikorski@poczta.onet.pl
  Skiba Krzysztof 505 059 411 mkskiba@poczta.onet.pl
  Skuza Mariusz 502 571 642 m.skuza@interia.pl
  Smoleń Jacek 510 176 220 jaceksm7@gmail.com
  Sobczak Arkadiusz 696 954 882 arek_s@vp.pl
  Socha Wojciech 503 708 847 wojciechsocha@wp.pl
  Sochacka Elżbieta 664 410 236 elkas@poczta.onet.pl
  Sokołowicz Wiesława 609 205 580 sokows@poczta.onet.pl
  Sołoczyński Cezary 601 434 504 cezary@skorpion.wroc.pl
  Somoniuk  Jerzy 75 713 53 37 jerzysom@wp.pl
  Sosnal Rafał 713 019 433 sosnal@op.pl
  Spławski Andrzej 601 743 606 poczta@bsipsz.pl
  Stanisławski Witold 602 893 182 stanwit@poczta.onet.pl
  Stanisławski Kazimierz 793 101 809 ks@interia.com.pl
  Stańczyszyn Ryszard 607 421 481 stanczyszyn@op.pl
  Staruch Krzysztof  668 025 520 krzys311@wp.pl
  Starżyk Joanna 504 293 100 joanna@pracownia-c4.pl
  Stawiński Czesław 609 067 933 czeslawstawinski@gmail.com
  Stęchły Piotr 691 802 600 piotrstechly@interia.pl
  Stępińska Irena 71 343 32 85 isbud1@wp.pl
  Stępkowski Rafał 605 824 911 rafalo@poczta.md4.pl
  Stojewski Stanisław 602 768 191 stojewski@poczta.onet.pl
  Stryczek Benedykt 602 575 990 beplan@wp.pl
  Strzelbicki Antoni 601 883 019 astrzelbic@poczta.onet.pl
  Strzelbicki Radosław 609 542 173 rstrzelbic@poczta.onet.pl
  Strzykalski Jan Zbigniew 609 769 188 jsup@onet.pl
  Subocz Ryszard 601 170 549 laboshp@poczta.onet.pl
  Sulima Ewa 501 633 035 sulimaewa@wp.pl
  Sumara-Żuk Barbara 663 377 088 basia_sumara_zuk@interia.pl
  Supason Janusz 604 134 085 procon@pro.onet.pl
  Suppan Elżbieta 609 58 0877 esuppan@wp.pl
  Surmiak Piotr 607 470 139 piotrsurmiak@gmail.com
  Suropek Wiesław 605 966 696 pilotws@wp.pl
  Suwalska Monika 609 674 236 msuwalska@op.pl
  Szczepanik Krystyna 71 344 46 20 kz.szczepanik@op.pl
  Szczęsna-Rutkowska Julita 608 469 437 julrut@op.pl
  Szlachcic Jolanta 695 098 661 szlachcicj@tlen.pl
  Szmigielski Roman 603 990 153 roman.szmigielski@pwr.wroc.pl
  Szołomicki Dariusz 601 473 948 mdsprojekt@wp.pl
  Szpich Ryszard 601 740 038 ryszard.szpich@wp.pl
  Szpinek Łukasz 509 950 590 lukszpinek@op.pl
  Szukiewicz Halina 501 122 035  
  Szurek Małgorzata 71 782 82 63 pracownia.szurek@goldi.pl
  Szymańska Anna 600 85 9215 a.szymanska@poltegor.pl
  Ślęzak Paweł 660 419 518 p.slezak@pabich.com.pl
  Tacakiewicz Agnieszka 607 877 839 a.tacakiewicz@interia.pl
  Tallat Aleksandra 501 065 080 atallat@poczta.onet.pl
  Tenenberg Bernard 600 258 047 ber_ten@o2.pl
  Tomaszczyk Grzegorz 601 571 787 komput@pnxt.pl
  Tomaszewski Grzegorz 609 737 956 archigraf@wp.pl
  Tomkowicz Marek 728 479 536 marek.tomkowicz@i-ib.pl
  Tomkowicz Zdzisława 713 162 148 z.r.tomkowicz@wp.pl
  Toś Mirosław 600 871 241 usinzbud@wp.pl
  Turkowski Mariusz 603 138 766 mariusz@turkowski.eu
  Ulicka Ewa 601 153 243 alterna@home.pl
  Urbanowski Henryk 502 351 883 henieku@poczta.onet.pl
  Urbańska Beata 609 464 274 burbanska@gazownia.pl
  Walczak Krystyna 509 011 840 krysiawal@wp.pl
  Walisiak Dorota 509 355 900 dorot56@wp.pl
  Warwaszyńska Barbara 609 077 345 bw@fides.home.pl
  Wasik Maria 609 799 073 m.wasik@op.pl
  Wawcyh Adam 606 746 435 linkwawcyh@o2.pl
  Wesołowski Krzysztof 601 733 112 kw72@wp.pl
  Węgrzyn Zdzisław 603 959 229 zdzislaw_we@poczta.onet.pl
  Węgrzynowicz Krzysztof 692 448 145 eurosystem@go2.pl
  Wiczkowski Jerzy 508 562 629 p.w.jerzy@wp.pl
  Wielgus Anna 694 987 430 annawielgus@wp.pl
  Wilk Eugeniusz 601 560 451 ewill@op.pl
  Wilk Włodzimierz 608 642 923 mak-tech@virgo.com.pl
  Winiarska-Roman Agnieszka 602 356 016 kanon.pp@interia.pl
  Wisiecki Bolesław 602 729 156 wisiecki@wp.pl
  Wiśniewski Paweł 502 205 773 p_wisniewski@wp.pl
  Włosek Grzegorz 504 412 664 grzegorzwlosek@op.pl
  Wnęk Ewa 605 996 141 lexbudsc@o2.pl
  Wojtkowski Krzysztof 606 496 486 kwoy@o2.pl
  Wojtysiak Zygmunt 692 679 780 zwnip@zw.pl
  Wróbel Jerzy 607 062 215 artrend@o2.pl
  Wyjadłowski Marek 602 538 756 mwyjadlowski@poczta.onet.pl
  Wysocka-Kusa Lucyna 601 321 205 kusa@dami.pl
  Wyszyński Maciej 602 731 016 mw.nysa@interia.pl
  Zając Marian 504 384 983 zajaczek1@wp.pl
  Zając Joanna 608 669 345 joanna13.zajac@interia.pl
  Zajączkowski Stanisław 601 396 952 ekomak.wroc@wp.pl
  Zalewska  Agata 601 715 650 ad_project@go2.pl
  Zaorski Stanisław 663 748 985 projektantlubin@wp.pl
  Zarzycki Rafał 600 332 345 rafal.zarzycki@wp.pl
  Zasada Jacek 604 680 907 jzasada@o2.pl
  Zasiński Rafał  788 774 106 rafzas@tlen.pl
  Zatylny Jerzy 508 072 373 prokobud.jzatylny@wp.pl
  Zawada Maciej 505 060 378 maciejzawada@poczta.onet.pl
  Zbrojewicz Wiesław 503 702 676 wzbrojewicz@wp.pl
  Zdzisław Ciura 602 112 043 zdzislawciura@poczta.onet.pl
  Zelwis Mariusz 692 451 669 zelwis@poczta.fm
  Zemła Michał 504 674 185 zemlamichal@interia.pl
  Zgagacz-Koczołek Bogna 71 359 34 73 arpa3@neostrada.pl
  Zielona Edyta 697 402 272 certyfikat.energetyczny.zielona@gmail.com
  Ziemczonek Stanisław 601 763 772 unipolbud@po2.pl
  Żmijewska-Roszkowska Jolanta 71 315 21 44 j-roszkowska@o2.pl
  Żuraw  Jan 71 339 97 98 smautomatyk@gazeta.pl
  Żurawski Jerzy 71 326 13 43 jurek@cieplej.pl

spacer
Wrocław - Cena-Soroko Agnieszka
71 326 13 43
agcena@cieplej.pl

Wrocław - Żurawski Jerzy
071 326 13 43
jurek@cieplej.pl

   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju