Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie 
menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie

28 grudnia 2008
dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopom.
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________ 
 
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Brwinów Ośko Mirosław 501 199 350 mirek@awanss.pl
         
Gostynin Toruniewski Jacek  600 244 785 jacktt@wp.pl
         
Grodzisk Mazowiecki Bulkowska Magdalena 600 871 417 mbulka@vp.pl
         
Góra Kalwaria Kulik Zbigniew 502 759 276 zbigniew.kulik@op.pl
         
Górzno Gniadek Leszek 500 300 563 leszek@celg.pl
         
Grójec Murawski Łukasz 886 173 174 charakterystyka@gmail.com
         
Halinów Olczak Anna 660 053 662 olczak41@wp.pl
         
Józefów Derwiński Wojciech 660 453 315 biuro@termocert.com.pl
         
Klembów Pasik Monika 516 890 989 kontakt@mppa.pl
         
Konstancin-Jeziorna Kamiński Krzysztof 508 947 451  
         
Marki Korotko Ryszard  503 610 503 audycer@wp.pl
         
Nowy Dwór Mazowiecki Krysiak Bożena 604 072 541 krysiak.b@wp.pl
  Olejniczak Stanisław 502 220 049 stanislaw.olejniczak@op.pl
         
Ostrołęka Drężek Sławomir 509 961 824 drezeks@wp.pl
  Kania Karol 606 570 379 karol.kania@o2.pl
         
Ostrów Mazowiecka Bębenek Stanisław 662 197 605 kontakt@energoswiad.pl
         
Otwock Bąk Andrzej 602 325 913 abinwest@onet.pl
         
Piaseczno Mojzess Paweł  502 162 036 pm.dom@op.pl
         
Płock Bieńkowski Zbigniew  667 580 463 zbdirect@op.pl
  Grabarczyk Sławomir 605 557 102 slawekgra@plusnet.pl
  Marek Janusz 503 063 122 janusz.mar@wp.pl
  Wietrzykowski Sławomir 664 435 496 slawekwietrzyk@poczta.onet.pl
  Włodarski Adam 519 147 023 adam01023@wp.pl
         
Płońsk Mikitiuk Władysław Janusz 785 717 477 wladekjanusz@op.pl
         
Pruszków Pawluk Marek 505 578 901 marekpawluk@gazeta.pl
  Rybarczyk Tomasz 501 442 253 tomasz.rybarczyk@solbet.pl
         
Radom Dorożyński Jarosław 504 455 535 certyfikatbudynku@gmail.com
  Siębor Hubert 784 226 784 kontakt@termoocena.pl
  Szymański Marek 604 644 594 mszymanski@radom.net
  Warylak Jarosław 600 350 826 fobix@ats.pl
  Zagdański Marcin 604 525 762 szagar@tlen.pl
         
Raszyn Ośko Katarzyna 508 905 718  
         
Siedlce Osuch Ryszard  600 897 006 ryszard_osuch@wp.pl
  Ratajczyk Piotr 025 644 82 18 piotrrat2@poczta.onet.pl
         
Warszawa Bąk Andrzej 602 325 913 abinwest@onet.pl
  Bieniek Michał 660 019 145 m.bieniek@generalproperty.pl
  Bojko Tomasz  604 211 190 tomek@architekt-certyfikaty-energetyczne.pl
  Bors Aneta  506 140 459 anetabors@op.pl
  Bujnowska-Cechniak Dorota 501 133 368 dorota.bujnowska@gmail.com
  Dusiński Mariusz 604 099 445 mdbud@mdbud.pl
  Dziurkowski Marek 609 126 302 marek_dziurkowski@wp.pl
  Gacuta Mirosław 602 365 422 m.gacuta@onet.eu
  Herman Maciej 601 650 400 biuro.architekci@gmail.com
  Hermanowicz Anna 602 609 082 a.hermanowicz@dragowski.pl
  Janik Mariusz 501 599 625 mrj1e@xl.wp.pl
  Jaszenski Tadeusz 692 425 081 tadeusz23@autograf.pl
  Jurczak Tomasz  601 804 154 tomasz-jurczak@wp.pl
  Kamiński Zdzisław 722 310 277 i.fundament@onet.pl
  Kaska Krzysztof 514 299 850  
  Kołaczkiewicz Małgorzata 022 546 41 74 makosan@wp.pl
  Kołodziejczak Jakub 603 667 163 jakub@drpecet.com
  Kuliński Wojciech 601 360 750 wkulinski@poczta.wp.pl
  Kwiatkowski Mariusz 692 753 615 mariuszkwiatkowski@poczta.onet.pl
  Lasek Jacek 514 133 159 jaceklasek@onet.eu
  Lesiak Michał 603 800 609 mjl@mjl.com.pl
  Malicka Danuta 501 399 410 dim2complex@vp.pl
  Mandrewicz Wojciech 502 309 759 wmandrewicz@wp.pl
  Matysiak Krzysztof 501 792 497 kxmx@wp.pl
  Olbrycht Marcin 785 552 714 olbm@wp.pl
  Orłowska Joanna 510 243 431 biaska@architekci.pl
  Otwinowski Zbigniew 508 120 039 otwinowski@wp.pl
  Pawluk Marek 505  578 901 marekpawluk@gazeta.pl
  Poradowski Krzysztof 501 047 588 kparada@onet.pl
  Rolewicz Jerzy 502 630 619 jrolewicz@op.pl
  Rząca Adam    eurobud.adam@poczta.onet.pl
  Skalski Dariusz 607 946 080 skaldes@post.pl
  Sosnowska Daria 697 025 369 das@post.pl
  Stachewicz Julita 603 784 000 stechewicz@neostrada.pl
  Stankiewicz Elżbieta 501241030 estankiewicz@earchitekt.com
  Stolarska-Nowak Barbara 022 546 41 74 basiasn@gmail.com
  Tarnowski Wiktor 606 873 555 wiktor.tarnowski@wp.pl
  Truszkowski Mirosław 604 980 237 mtrusz-kamino@wp.pl
  Windak Grzegorz 606 314 403 grzesw11@wp.pl
         
Wołomin Przybysz Danuta 604 149 735 kontakt@danutaprzybysz.pl
         
Zielonka Kaczyński Zbyszko 535 301 441 zbyszkokaczynski@op.pl
spacer
Siedlce - Ryszard Osuch
Biuro Projektowo-Wdrożeniowe "Inwest-Instal"
tel. 600 897 006
ryszard_osuch@wp.pl

   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju