Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie 
menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie

28 grudnia 2008

Zapoznaj się z CERTO - Program do certyfikacji energetycznej i EVE UT - Audyty Energetyczne
Certyfikat energetyczny - Świadectwo energetyczne - Charakterystyka energetyczna - Świadectwo charakterystyki energetycznej
Audyt energetyczny - Audyt remontowy - Efekt ekologiczny

____________________________________________________________________________________________

dolnośląskie kujawsko-pomorskie lubelskie lubuskie
łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie
podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie
świętokrzyskie warmińsko-mazurskie wielkopolskie zachodniopom.
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________
 
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Białystok Adamski Mariusz 694 196 719 adamski@pb.edu.pl
  Adamski Marian 085 740 02 05  
  Antonowicz Jakub 668 468 966 biuro@kubatura.net
  Babula Teresa 600 325 453 darbonka@wp.pl
  Barej Katarzyna 507 062 639 pracownia_architektoniczna@wp.pl
  Benecki  Grzegorz 606 303 447 grzes@benecki.com
  Bialuk Andrzej 791 001 257 a_bialuk@interia.pl
  Bielawska Alicja 502 069 078 alicja.bielawska@interia.pl
  Bogojło Grzegorz 602 620 875 gregbialy@gmail.com
  Bożek Małgorzata 502 282 519 malgorzata.bozek@gmail.com
  Brajczewski Robert 512 125 913 architect1@wp.pl
  Brynkiewicz Grażyna 696 077 938 gbrynkiewicz@yahoo.pl
  Budnik Barbara 504 319 158 basproj@vp.pl
  Chmielewska Lucyna 502 247 366 klchmielewscy@interia.pl
  Chyliński Jacek 604 488 276 jacekchylinski@wp.pl
  Cichocka Wanda 606 348 961 wandaxyz@poczta.onet.pl
  Dawdo Czesław 085 741 09 28  
  Domurat Alicja 509 676 715 adomurat@o2.pl
  Domurat Cezary 600 875 879 cezar.domurat@wp.pl
  Dunaj Piotr 602 387 422 pior@poczta.duna.pl
  Gajewska Anna 510 359 448 aniagaj@poczta.onet.pl
  Gałecki Andrzej 606 205 923 azgalecki@gmail.com
  Gęsiewska   Celina  668 336 019 cellina.2004@gmail.com
  Gliński Zbigniew 500 100 272  
  Grajewski Bogdan 500 271 980 boggioo@gmail.com
  Guszcza Krzysztof 604 191 835 kguszcza@piasta.pl
  Harasimowicz Marcin 694 285 294 projekt.bialystok@gmail.com
  Horba Adrian 508 111 308 biuro@horbastudio.pl
  Jakociuk Stefan 505 040 554 massjot@op.pl
  Janielczuk Waldemar 501 591 715 wj@inkom.bialystok.pl
  Jasiewicz Waldemar 502 055 065 wj@archienergia.pl
  Kaczmarek Włodzimierz 600 351 044  
  Karpowicz Janusz 606 758 757 ekobudynek@gmail.com
  Kasner Danuta 509 676 723 g-kasner@wp.pl
  Kasprzycki Leszek 698 700 920 kasprzyckil@gmail.com
  Koc Arkadiusz 694 765 094 k@piasta.pl
  Kochaniak Zbigniew 503 725 733 z.kochaniak@gmail.com
  Komko Jerzy 666 328 360 jerzy.komlo@wp.pl
  Kozłowski Tomasz 087 643 06 46 fhutom@wp.pl
  Krawczyk Dorota 504 314 915 dkrawcz@interia.pl 
  Kristosiuk Grzegorz 606 655 628 gkristosiuk@gmail.pl
  Kucharski Mieczysław 601 811 163 mkucharski@mpec.bialystok.pl
  Kuczyński Czesław 607 567 109  
  Kulińska Hanna 601 995 598 kadzik1@o2.pl
  Kuljon Dariusz 604 148 025 pradakon@interia.pl
  Lebiedzińska-Łuksza Anna 505 075 460 amll@interia.pl
  Litwińczuk Bolesław 507 124 301 telefon@box43.pl
  Lizurej Wojciech 783 998 515 profil@zetobi.com.pl
  Łazicka Dorota 606 412 202 altra@o2.pl
  Łysiuk Jerzy 502 227 872 biokan@o2.pl
  Mieczkowski Radosław 509 405 930 radoslaw.mieczkowski@gmail.com
  Mierzejek Stanisław 600 279 791 stanmierz@poczta.onet.pl
  Niewiński Mariusz 504 019 907 ofan@wp.pl
  Okulicz-Kozaryn Gilbert 086 218 26 62 gokulicz@o2.pl
  Okurowski Jacek 600 745 229 jacek-okurowski@o2.pl
  Ołdyński Krzysztof 504 216 224 koldynski@exa.bialystok.pl
  Paprocki Waldemar 602 714 577 w.paprocki@wp.pl
  Patejuk Andrzej 668 174 531 patandr@interia.pl
  Perkowska Beata 600 557 325 beperape@wp.pl
  Perzyna Irena 606 780 083 i.perzyna@gmail.com
  Polecki Krzysztof 602 643 802 k.polecki@sanitech.com.pl
  Porzeziński Krzysztof 664 499 660 pair@op.pl
  Puciłowski Antoni 696 462 937 pnaugust@wp.pl
  Puryński Tomasz 509 450 115 purynski@danwood.pl
  Rapiej Jan 085 711 46 00 janrapiej@wp.pl
  Raszkowska Małgorzata 513 020 152 malgorzata@pom.com.pl
  Rudnicka Danuta 604 379 201 danabiuro@gmail.com
  Rusiłowska Elżbieta 606 118 069 erusilowska@ec.bialystok.pl
  Rydzewski Andrzej 502 037 769 arinet@o2.pl
  Saulewicz Katarzyna 508 177 775 biuro@faro.xen.pl
  Siemiończyk  Grażyna 505 424 557 gsiemionczyk@onet.eu
  Sochoń Eugeniusz 603 381 131 gieneksochon@wp.pl
  Statkiewicz Julita  691 350 298 charakterystykaenergetyczna@interia.pl
  Stefanowicz Anna 693 833 636  
  Sykała  Grażyna 502 073 013 galakys@wp.pl
  Szaniawski Marcin 500 243 248 szaniawski_marcin@wp.pl
  Sztuka Ryszard 605 284 286 rsztuka@wp.pl
  Szumska Grażyna 607 981 057 ppis.szumscy@gmail.com
  Szutkiewicz Dorota 604 788 744 kszutkiewicz@ec.bialystok.pl
  Szymański Marian 606 147 497 arch_szymanski@o2.pl
  Świaniewicz Beata 693 392 338 asp_bs@bk.home
  Tarasiewicz Józef 085 732 31 24 jozek@piasta.pl
  Tarasiuk Piotr 692 346 159 plotus@poczta.onet.pl
  Tołkacz Mirosław 660 694 488 m.tolkacz@op.pl
  Truszkowski Mirosław 604 980 237 mtrusz-kamino@wp.pl
  Wojszel Waldemar 603 371 700 w58w@wp.pl
  Zaniewski Zygmunt 601 680 691 biuroprojektzaniewski@wp.pl
         
Grajewo Rogowska  Małgorzata    architekt@grajewo.net.pl
         
Łomża Gliński Wiesław 513 030 009 wglinski@wp.pl
  Kotuniak Alina 509 635 895 adomi@wp.pl
  Łąka  Włodzimierz   086 216 42 97  w_l@onet.eu 
  Myśliński Mariusz 784 050 659 mariusz.myslinski@interia.pl
  Rutkowski Jerzy  602 683 356 biuro@eridan.eu
  Wszeborowski Janusz 086 216 67 48 wszeborowski@tlen.pl
  Załęska-Klocek Barbara 504 124 789 bzaleska@gaspol.pl
  Zarzycki Andrzej 604 078 721 unitech-lomza@neostrada.pl
  Zwornicki Krzysztof 509 862 931 k.zwornicki@wp.pl
         
Suwałki Piszczatowska Danuta 604 278 273 uslugi_piszczatowska@poczta.onet.pl
  Sobiński Edward Michał  602796741 ekologes@wp.pl
         

Zapoznaj się z CERTO - Program do certyfikacji energetycznej i EVE UT - Audyty Energetyczne
Certyfikat energetyczny - Świadectwo energetyczne - Charakterystyka energetyczna - Świadectwo charakterystyki energetycznej
Audyt energetyczny - Audyt remontowy - Efekt ekologiczny

   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
  1. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo dolnośląskie
  2. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo kujawsko-pomorskie
  3. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo łódzkie
  4. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubelskie
  5. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo lubuskie
  6. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo małopolskie
  7. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo mazowieckie
  8. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo opolskie
  9. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podkarpackie
  10. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo podlaskie
  11. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo pomorskie
  12. Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo śląskie
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju