Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo wielkopolskie 
menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu menu
 
program do certyfikacji energetycznej >>>
 
NOWOŚĆ!
program do modelowania energetycznego budynków - projekt - ocena - optymalizacja >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 
program do audytów remontowych >>>
 
program do audytów energetycznych >>>
 

program do określania współczynnika przenikania ciepła dla stolarki >>>

 

Certyfikacja Energetyczna / polecamy : Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 16 |
 

Lista audytorów - świadectwo charakterystyki energetycznej - województwo wielkopolskie

28 grudnia 2008
____________________________________________________________________________________________
Tych z Państwa, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kupią nasz program CERTO,
lub ukończą organizowane przez nas szkolenie, umieścimy na liście osób gotowych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej (certyfikatów energetycznych i  audytów energetycznych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie maila z informacją na adres magdalena@cieplej.pl 
____________________________________________________________________________________________
  
MIASTO NAZWISKO IMIĘ TELEFON E-MAIL
         
Gostyń Knapkiewicz Ewa  504 285 391 fdk.nieruchomosci@gmail.com
         
Gniezno Ciesielski Jan 669 497 597 jan.ciesielski@vp.pl
  Wętkowski Jerzy 695 100 462  
         
Kalisz Cichy Mirosław 692 241 534 mirek.cichy@wp.pl
  Licznerski Marek 606 242 436 licznerski@interia.pl
  Maślak Bogdan 602 484 650 biuro@bmposesja.pl
  Pokorska Dagmara 501 450 343 dagmarapokorska@interia.pl
  Szczepaniak Agnieszka 508 311 952 born.sc@interia.pl
  Żarnecki Tomasz 692 091 033 t_zarnecki@op.pl
         
Kamionki Witkowski Roman  600 803 421 witrom@wp.pl   
         
Kępno Borkowska Aleksandra 603 431 015 o.borkowska@wp.eu
  Maciejewski Tomasz 604 662 442 biuro@architerm.pl
         
Konin Beger Danuta 502 016 474 danuta.beger@wp.pl
  Hadaczek Karolina  606 611 409 karo.hada@interia.pl
  Kędzierski Krzysztof 605 837 264 krzysztof.kedzierski1@wp.pl
  Pierożyński Paweł 605 880 780 ppierozynski@poczta.onet.pl
  Szadkowski Radosław 603 747 659 radoslaw_szadkowski@pgf.com.pl
         
Kostrzyn Wlkp. Podolecka Małgorzata 506 950 384 m.podolecka@wp.pl
         
Krotoszyn Słapek Tomasz  668 669 600 efekt1@o2.pl
         
Leszno Jazdończyk Dariusz 607 129 771 darjaz@le.onet.pl
  Makowska Renata 692 462 285 renatamakowska@interia.eu
  Stróżycki Krzysztof  508 389 443 strozycki@wp.pl
  Wojciechowski Jacek  605 089 911 wojciechowski.prot@gmail.com
         
Luboń Graczyk Rafał 605 363 543  
  Ofierzyński Roman 506 127 394  
         
Nowy Tomyśl Michalczak - Woźniak Emilia  514 894 228 emilamichalczak@op.pl
         
Oborniki Grobelna-Kalupa Natalia 503 505 565 architektura@nqplus.pl
         
Opalenica Gałkowski Marcin 608 160 262 kontakt@eko-mar-pol.pl
         
Opatówek Bąkowski Paweł  605 165 060 pawelbaku@poczta.onet.pl
         
Ostrów Wlkp. Cempel Andrzej 62 592 24 11 andrzej.cempel@gmail.com
  Izydorek Tomasz 503 160 640 tizydorek@wp.pl
  Kaczmarek Jerzy 609 977 044 biuro@termotrend.pl
  Parzybok  Janina 606 976 269 parzybok@op.pl
  Rostalski Karol 605 945 478 karol.rostalski@wp.pl
         
Ostrzeszów Faltyniak Grażyna 693 116 003 g.faltyniak@wp.pl
         
Poznań Abramczyk Irena 606 634 680  
  Adamczak Piotr 61 823 00 71  
  Baczyński Krzysztof 603 135 533  
  Bartoś Tomasz 507 673 700 tomasz_66@o2.pl
  Biechowiak Zdzisław 605 084 928 zbiech05@wp.pl
  Brzeziński Maciej 606 359 201  
  Buchholz-Walenciak Elżbieta 601 961 227 akantus@post.pl
  Bukowska Urszula 661 425 976 ula.bukowska@wp.pl
  Buszkiewicz Jacek 601 493 585  
  Cackowski Robert 889 287 627 rcackowski@o2.pl
  Charłampowicz Wiesław 605 240 864 w.charłampowicz@wp.pl
  Chodorowski Maciej 602 353 927  
  Cichocka Magdalena  783 991 930 magdacichocka1@wp.pl
  Czuryło Marek 604 609 503  
  Dajerska-Chodkiewicz Paulina 604 455 573 biuro@assesor.pl
  Dąbek-Kaszkowiak Anna 601 710 172  
  Dembski Łukasz 502 655 142 ldembski@wp.pl
  Dobrzeniecki Tomasz 601 822 228 tomasz.dobrzeniecki@2com.pl
  Dobrzyński Robert 602 136 800 robert.dobrzynski@genewa.pl
  Domagalski Jerzy 501 005 155  
  Eitner Tomasz 602 213 635 tomasz.eitner@op.pl
  Fornalczyk Małgorzata   studio_m@o2.pl
  Frankiewicz Paweł 661 428 866  
  Gabryelska Ewa 500 269 873 gabriela196@op.pl
  Gajewska Katarzyna 609 663 808 katarzyna.gajewska@poczta.onet.pl
  Gajewska Sławomira 605 982 870 sg_dom@interia.pl
  Gawlak Agata 69 746 68 11 agatagawlak@wp.pl
  Gąsiorowski Marek 693 726 252 marcusmars@wp.pl
  Gołębiowski Jerzy 601 773 632  
  Górna Magdalena 663 119 322  
  Grabarczyk Karolina 602 314 971 biuro@karolinagrabarczyk.pl
  Graczyk Rafał 605 363 543  
  Grzeszczak Piotr 695 599 947 piotrgrzeszczak@interia.pl
  Hajduk Tadeusz 507 091 971 musa@musa.pl
  Hausmann Romuald 603 680 320  
  Holka - Boruczkowska Danuta 601 566 980 hol-bor@list.pl
  Husiar Maciej 515 206 883 macmar@onet.pl
  Ignasiak Romana 691 761 248 rignasiak@poczta.onet.pl
  Iżykowski Jan 723 191 001 jan.izykowski@sowiniec.pl
  Jackowski Stanisław 503 013 476 stanislaw.jackowski@jotes.biz.pl
  Jakimowicz Barbara 509 909 327 jakimowicz.b@gmail.com
  Janiak Krzysztof 608 360 737  
  Jankowiak Mariusz 61 285 31 02 architech.jankowiak@vp.pl
  Jaworowicz Bogna 506 361 832 bogna.jawor@interia.pl
  Jeske Adam 61 662 44 12  
  Jeziorska Jolanta 660 547 880 jola.jeziorska@onet.eu
  Jóźwiak Paweł 512 394 707 pj.jozwiak@gmail.com
  Kaluba-Kobryńska Joanna 508 588 257 kobrynska@wp.pl
  Kania Jarosław 698 679 130 jaroslaw_kania@neostrada.pl
  Kaźmierczak Barbara 604 477 036 barbara.kazmierczak@wp.pl
  Kiniorska-Faron Ludmiła 691 358 617 abab@po.onet.pl
  Klóska Karolina 880 073 015 karolinakloska@02.pl
  Knopkiewicz Anna 604 646 499 anna2402@wp.pl
  Kolecki Marcin 509 582 535 kolo.marcin@poczta.onet.pl
  Konarska Agnieszka 600 045 221 a-konarska@wp.pl
  Konarska-Stroynowska Małgorzata 60 647 718 mkprojekt-poznan@wp.pl
  Korczyńska Angelika 502 600 318 korczynska@perspektywa-krakow.pl
  Kornecka Aleksandra 602 686 198  
  Kozarzewska-Andrzejewska Katarzyna 608 685 920 katkozand@wp.pl
  Koziel-Rotter Agnieszka 604 472 559  
  Kuryło Marcin 604 771 799 mk@mk.consulting.pl
  Kustosz Henryk 601 921 540  
  Kwiatkowski Zygfryd 601 691 648 kwiatkowski.z@wp.pl
  Latanowicz Józef 504 281 755  
  Lenartowicz Stanisław 504 717 378 stasiu.len@onet.eu
  Łakomy Marian 505 120 899 lakomym@wp.pl
  Mackiewicz-Adamczewska Magdalena 508 119 209  
  Madaj Joanna 505 107 677 asia.madaj@gmail.com
  Matusiewicz Katarzyna 501 620 903 natael@icpnet.pl
  Molęda Barbara 504 227 359 bmol@poczta.fm
  Nadwórny  Dominik 604 626 616  
  Namysł Piotr 61 847 24 78  
  Namysł Barbara 501 729 570 bnamyslown@o2.pl
  Nowicki  Antoni 601 534 613 novitzki@poczta.fm
  Onderka-Berbecka Joanna 603 955 119 j.berbercka@oenprojekt.pl
  Organista Maciej 604 582 786 archi_organ@poczta.onet.pl
  Pakuła Ilona 667 194 068 ilonapakula@op.pl
  Perońska Iwona 790 233 550 iwona.karwacka@interia.pl
  Plackowski Mikołaj 507 708 825 placek49@wp.pl
  Pluciński Michał 606 784 907 mplucinski@o2.pl
  Porębska Ewa 504 820 395 ewa-porebska@wp.pl
  Potok Paweł 602 663 957  
  Prządka Marek 603 116 659 ambitmp@wp.pl
  Rakowicz Ryszard 606 100 894 rakowicz@gmail.com
  Rak - Vosahlo Iwona 602 664 634 iwona.rak@op.pl
  Rapalska-Kaczmarek Hanna 601 788 148 hrapalska@poczta.onet.pl
  Rasch Ewelina 608 359 613  
  Rogal Karolina 693 341 677  
  Roszyk  Jacek 61 810 62 02 c7@c7.pl
  Salzman Jacek 661 747 275  
  Sigiero  Arkadiusz 605 044 957  
  Skrzypczak Eugeniusz 501 371 680  
  Smolińska Maria  784 433 625 appiasc@go2.pl
  Sobierajewicz Piotr 605 058 990 cogo@life.pl
  Sobisiak Magdalena   magdasobisiak@poczta.onet.pl
  Sokolnicka Ewa 502 444 401 ewawro5@wp.pl
  Sokołowski Krzysztof   krzysztof.sokolowski@nabud.pl
  Sołtysiak Jacek 604 933 978 trend@adres.pl
  Sołyga Maciej 501 472 716 biuro@mspracownia.pl
  Sosiński Jarosław 607 209 929 jaroslaw.sosinski@gazeta.pl
  Sowa Jan 609 093 944 studio@_architekci.com
  Spasiński Tadeusz 601 726 789 architektura@spasinski.pl
  Spychała  Danuta 601 961 226 akantus@post.pl
  Stachowiak-Potok Wiesława 604 288 452  
  Stępniowski Zenon 61 822 10 24  
  Straszewska Aneta 507 110 070 notformail@wp.pl
  Sugiero Arkadiusz  605 044 957 jakub.sugiero@pracownia77.pl
  Szałkowska Mariola 601 960 754  
  Szumigała Paweł 502 038 405  
  Szymaniak Karol 669 243 106 karol-szymaniak@wp.pl
  Talarczyk Magdalena 694 430 412 magdalena_talarczyk@gazeta.pl
  Tomczyk Magdalena 516 151 388 magda.tomczyk@wp.pl
  Tracz Wojciech 609 221 088 wojtek.tracz@wp.pl
  Urbaniak Maciej 501 674 709 pmurbaniak@kpnet.pl
  Walaszczyk  Lech 691 761 247 lech.walaszczyk@wp.pl
  Waligórska-Dzik  Anna 609 591 260  
  Wałczyńska Beata 600 446 520 biuro@castorpp.pl
  Wawrzyniak Jacek 609 536 325 jacek.wawrzyniak@aab.net.pl
  Weiss Katarzyna 602 315 535  
  Wesołek Lucyna 692 780 124 sabina10@poczta.onet.pl
  Wesołowska Magdalena 608 570 528 magwes@go2.pl
  Widelski Marek 501 433 156 mare.wide@gmail.com
  Wierusz Grzegorz 707 832 217 gregor.wierusz@ahlgoist-alghoist.sc
  Więcek Mariusz 61 661 12 34  
  Wilczyńska Magdalena 605 121 415  
  Wiśniewski Krzysztof 502 740 022  
  Wojciechowski Michał 502 016 050 wmjel@poczta.onet.pl
  Woźniak Andrzej 513 181 760 andrzej.wozniak@orange.pl
  Wrembel Paweł 508 143 138 pawkom@epf.pl
  Wullert Kladiusz 698 635 569  
  Zacharczuk Renata 512 454 420  
  Zielezińska Barbara 602 356 013 barbara.zielezinska@geneva.pl
  Zielińska Alina 609 812 493 alina.zielinska@wp.pl
         
Rawicz Małecka Aurelia   aureliamalecka@gmail.com
         
Słupca Nastał Mirosław 504 058 966 mnastal@mail.border.pl
         
Skórzewo Strażyński Andrzej 501 369 541 andrzej.strazynski@gmail.com
         
Śrem Sędłak Adam 504 037 065 adamsedlak@windowslive.com
  Szwarc Mirosław 798 404 910 m.szwarc-ibow@wp.pl
         
Turek Ogrodowczyk Agnieszka 693 829 333 aga_arch@o2.pl
         
Witkowo Głowinkowski Wiesław 601 274 407 wielgo@wp.pl
         
Zbąszyń Banach Ewa 606 483 656 ewarch@op.pl

 

   
 
lista pozostałych artykułów w dziale Certyfikacja Energetyczna Baza osób gotowych do sporządzania Certyfikatów Energetycznych
Strona główna
Fakty
Artykuły
Dni Oszczędzania Energii
Oferta DAEŚ
Programy DAEŚ
Szkolenia
Certyfikacja Energetyczna
Współpraca
Nasi partnerzy
Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju